Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml

Pris fra 160 krtil 276 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 14. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Serie Expert Silver Shampoo - 500 ml
160 kr
Til butik
L'Oréal Paris Serie Expert Silver Shampoo - 500 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo - 500 ml L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo er en neutraliserende og lysnende shampoo, udviklet til koldt blondt, gråt eller hvidt hår. Den eliminerer uønskede varme og gullige toner, samtidig med at den fremhæver hårets naturlige glans og efterlader det blødt, glat og strålende. Egenskaber: Neutraliserer gule og varme toner i blondt og gråt hår Lysner og giver håret en klar, kold nuance Skånsom rengøring, der bevarer hårets fugt Efterlader håret blødt, glansfuldt og mere håndterbart Velegnet til alle typer lysnet hår, også kemisk behandlet Fordele: Fremhæver den kølige blond- eller sølvfarve Reducerer gullige toner og giver et renere, friskere look Ideel til regelmæssig pleje af koldt blondt eller gråt hår Anvendelse: Påfør i vådt hår, massér ind i hovedbund og længder, og lad virke 2-5 minutter afhængigt af ønsket effekt. Skyl grundigt. Brug 1-3 gange om ugen for optimal neutralisering og farvepleje. Indhold: 500 ml - stor størrelse til regelmæssig brug, ideel til hjemmepleje og salonbrug.

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3474636974269
EAN: 3474636974269
Varenr.: 3451115
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oreal Pro. Serie Expert Silver Shampoo, 500 ml.
-30%181 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Pro. Serie Expert Silver Shampoo, 500 ml. billede

Produktinformation

Expert Silver Shampoo er en violet shampoo som effektivt reducerer, gule reflekser og nuancer i håret. Håret efterlades med en strålende og glansfuld finish.Silver Shampooen er beriget med lilla farvepigmenter som sørger for, at affarve de gule nuancer, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Silver Shampoo
EAN: 3474636974269
Varenr.: LOREA0391
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Silver Shampoo 500 ml
-25%201 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Silver Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Serie Expert Silver Shampoo er en fantastisk silvershampoo, der effektivt **reducerer de gyldne og gule toner** i håret, som resulterer i et mere **koldt og lysnet look**. L'Oréal Pro Serie Expert Silver Shampoo indeholder aminosyrer

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3474636974269
Varenr.: 107528
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo (500 ml)
-25%201 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 500 ml
265 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml
268 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 500ml
276 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK160 kr199 krKøb
2Brandshop181 kr181 krKøb
3NiceHair.dk201 kr201 krKøb
4Bangerhead DK201 kr201 krKøb
5NordicFeel DK265 kr265 krKøb
6Lyko DK268 kr268 krKøb
7Cocopanda DK276 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml i 166 dage. Laveste pris i perioden er 152,77 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026160 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026158 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026159 kr22 kr (12%)
25. feb. 2026181 kr28,23 kr (18%)
20. feb. 2026152,77 kr28,23 kr (16%)
11. feb. 2026181 kr9 kr (5%)
7. feb. 2026172 kr4 kr (2%)
31. jan. 2026176 kr5 kr (3%)
25. jan. 2026171 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret