Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30

Pris fra 120 krtil 188 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 110 kr 13. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L`Oreal Paris Serie Expert Silver Shampoo - 300ml
120 kr
Til butik
L`Oreal Paris Serie Expert Silver Shampoo - 300ml billede

Produktinformation

L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo - 300 mlL'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo er en neutraliserende og lysnende shampoo, udviklet specielt til blondt, gråt eller sølvfarvet hår. Shampooen eliminerer uønskede varme og gullige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
EAN: 3474636974115
Varenr.: 3451130
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oréal Pro Serie Expert Silver Shampoo, 300 ml.
-60%124 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Pro Serie Expert Silver Shampoo, 300 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Serie Expert Silver Shampoo er en skånsom og effektiv shampoo, der er udviklet til at fjerne gule toner fra gråt og blondt hår. Denne flaske indeholder 300 ml af denne fantastiske sølvpigmenteret shampoo fra L'Oréal's Serie Expe

Produktspecifikationer

Kategori: L'Oréal Professionel
EAN: 3474636974115
Varenr.: LOREA0392
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Professionnel Serie Expert Silver Shampoo - 300 ml
-27%139 kr
Før 190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Silver Shampoo 300 ml
-25%141 kr
Før 188 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 300ml
149 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo (300ml)
-20%151 kr
Før 188 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30
155 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo 300 ml
188 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop.dk120 kr120 krKøb
2Brandshop124 kr124 krKøb
3BilligParfume.dk139 kr139 krKøb
4NiceHair.dk141 kr141 krKøb
5Cocopanda DK149 kr149 krKøb
6Bangerhead DK151 kr151 krKøb
7Lyko DK155 kr155 krKøb
8NordicFeel DK188 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Shampoo 30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026120 kr4 kr (3%)
23. maj 2026124 kr4 kr (3%)
22. maj 2026120 kr5 kr (4%)
20. maj 2026115 kr1 kr (1%)
19. maj 2026114 kr1 kr (1%)
17. maj 2026115 kr1 kr (1%)
14. maj 2026114 kr4 kr (4%)
13. maj 2026110 kr5 kr (4%)
9. maj 2026115 kr3 kr (3%)
7. maj 2026112 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret