Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml

L'Oréal ProfessionnelShampooEAN: 3474637106454
Pris fra 119 krtil 299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oréal Pro Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo, 300 ml.
-44%119 kr
Før 212 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Pro Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo, 300 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo er en skånsom og effektiv shampoo, der er specielt designet til at bekæmpe overskydende olieproduktion i hovedbunden. Denne flaske indeholder 300 ml af dette fantastiske anti-olie shampoo-produkt fra L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: L'Oréal Professionel
EAN: 3474637106454
Varenr.: LOREA0400
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo 300ml
146 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Scalp Advanced Anti-Oiliness Dermo-Purifier Shampoo 300 ml
149 kr
Til butik
Loreal Scalp Advanced Anti-Oiliness Dermo-Purifier Shampoo 300 ml billede

Produktinformation

Denne shampoo er designet til at løse problemet med overskydende olie i håret og hovedbunden. Shampoo'en er formuleret til at hjælpe med at balancere og rense hovedbunden, så dit hår føles friskere, og talgproduktionen i hovedbunden bliver reguleret, så håret og hovedbunden vil blive mindre fedtet. Produktet har til formål at fremme et sundere hovedbundsmiljø ved at fjerne overskydende olie, snavs og urenheder, der kan bidrage til fedtethed og ubehag.Anvendelse:Påfør jævnt i våd hovedbund og hår. Skum blidt op med dine fingerspidser, indtil der dannes et let skum. Skyl derefter grundigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 300.00ml
Artikel nr.: 3474637106454
EAN: 3474637106454
Varenr.: 3474637106454
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris professionnel serie expert scalp advanced AHA 3% shampoo 300ml
149 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo (300 ml)
-28%156 kr
Før 218 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml
218 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Anti-Oiliness Shampoo 300 ml
218 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Shampoo L'oréal Scalp Advanced Shampoo 300 ml
-2%299 kr
Før 304 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop119 kr119 krKøb
2Cocopanda DK146 kr146 krKøb
3Beautycos DK149 kr178 krKøb
4Hobbix149 kr149 krKøb
5Bangerhead DK156 kr156 krKøb
6Lyko DK218 kr218 krKøb
7NordicFeel DK218 kr218 krKøb
8Spartoo DK299 kr337 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for L'Oréal Professionnel Scalp Advanced Professional Shampoo For Oily Scalp 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026119 kr27 kr (18%)
1. jun. 2026146 kr27 kr (23%)
21. maj 2026119 kr30 kr (20%)
20. maj 2026149 kr30 kr (25%)
5. maj 2026119 kr30 kr (20%)
3. maj 2026149 kr30 kr (25%)
21. apr. 2026119 kr20 kr (14%)
20. apr. 2026139 kr20 kr (17%)
12. mar. 2026119 kr18 kr (13%)
11. mar. 2026137 kr18 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret