Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml

Pris fra 159 krtil 328 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oréal Pro Serie Expert Longer Lengths Shampoo, 500 ml.
-39%159 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Pro Serie Expert Longer Lengths Shampoo, 500 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Serie Expert Longer Lengths Shampoo er den ideelle shampoo til at pleje og rengøre længere hår. Denne flaske indeholder 500 ml af dette fantastiske shampoo-produkt fra L'Oréal's Pro-serie. Her er, hvad du bør vide om L'Oréal Pr

Produktspecifikationer

Kategori: L'Oréal Professionel
EAN: 3474636975846
Varenr.: LOREA0402
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid Shampoo 500 ml
189 kr
Til butik
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Denne shampoo egner sig til krøllet og kruset hår. Produktet er godt til dig der gerne vil have længere hår. Med sin formel der er beriget med Filler-A100 og aminosyre, styrker det hårfibrene øjeblikket og håret efterlades rent og sundt, og vil over tid gro sig langt og stærkt.Anvendelse: Påføres i vådt hår. Skum godt op og vask håret. Skyl derefter grundigt med vand og afslut med conditioner fra samme serie.

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal
Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 500.00ml
Artikel nr.: 3474636975846
EAN: 3474636975846
Varenr.: 3474636975846
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Pro Longer Shampoo 500 ml
-25%201 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Professionnel Pro Longer Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Serie Expert Pro Longer Shampoo er en **styrkende** shampoo, som er perfekt til dig med et **langt hår**, som er plaget af tynde spidser. Den har en unik formel, som er skabt med patenteret FILLER-A100-teknologi og aminosyre, som gør at d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 3474636975846
Varenr.: 107527
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oreal Professionnel Pro Longer Shampoo (500 ml)
-25%201 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Professionnel Pro Longer Shampoo - 500 ml
-15%229 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Pro Longer Shampoo 500 ml
265 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml
268 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Pro Longer Shampoo 500ml
288 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Shampoo L'oréal Pro Longer Shampoo 500 ml
-23%328 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop159 kr159 krKøb
2Beautycos DK189 kr218 krKøb
3NiceHair.dk201 kr201 krKøb
4Bangerhead DK201 kr201 krKøb
5BilligParfume.dk229 kr229 krKøb
6NordicFeel DK265 kr265 krKøb
7Lyko DK268 kr268 krKøb
8Cocopanda DK288 kr288 krKøb
9Spartoo DK328 kr366 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert Professional Shampoo 500 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr30 kr (16%)
1. jun. 2026189 kr30 kr (19%)
21. maj 2026159 kr30 kr (16%)
20. maj 2026189 kr30 kr (19%)
5. maj 2026159 kr30 kr (16%)
3. maj 2026189 kr30 kr (19%)
21. apr. 2026159 kr28 kr (15%)
20. apr. 2026187 kr28 kr (18%)
12. mar. 2026159 kr22 kr (12%)
11. mar. 2026181 kr22 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret