Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo

L'Oréal ProfessionnelShampooEAN: 3474636975891
Pris fra 168 krtil 374 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159,48 kr 17. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oreal Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 500 ml
168 kr
Til butik
L'Oreal Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Varemærke: L'Oreal, Type: Hair Care, Undergruppe: Shampoo, Navn: L'Oreal Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo 500 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Shampoo
EAN: 3474636975891
Varenr.: D40989
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oréal Pro Blondifier Gloss Shampoo, 500 ml.
-35%181,35 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Pro Blondifier Gloss Shampoo, 500 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Blondifier Gloss Shampoo er en luksuriøs shampoo, der er specielt udviklet til at pleje og forbedre blonde og lysnede hårtyper. Denne flaske indeholder 500 ml af dette fantastiske shampoo-produkt fra L'Oréal's Pro-serie. Her er,

Produktspecifikationer

Kategori: L'Oréal Professionel
EAN: 3474636975891
Varenr.: LOREA0396
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss Shampoo (500 ml)
-29%189 kr
Før 268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss Shampoo (500 ml) billede

Produktinformation

Reparerende og lysreflekterende* professionel shampoo til stribet eller blondt hår. Beriget med ekstrakt af acaibær der indeholder polyphenoler. Denne formel renser håret blidt og fremhæver det blonde hårets multidimensionelle glans. Den giver intensiv næring til håret og hjælper med at blødgøre skadet hår. *Instrumental test Blondifier: Gloss shampoo + conditioner. L'Oréal Professionnel Serie Expert arbejder på at reducere produkternes miljøpåvirkning. Redesignet flaske med 95% genanvendt plast & lettere emballage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
Vægt: 560g
Artikel nr.: E3569902
EAN: 3474636975891
Varenr.: B088556
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss Shampoo 500ml
189 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Blondifier Gloss Shampoo 500 ml
189 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo
218 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Blondifier Gloss Shampoo 500 ml
265 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Shampoo L'oréal Blondifier Gloss Shampoo 500 ml
-18%374 kr
Før 456 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
2Brandshop181,35 kr181,35 krKøb
3Bangerhead DK189 kr189 krKøb
4Cocopanda DK189 kr189 krKøb
5Beautycos DK189 kr218 krKøb
6Lyko DK218 kr218 krKøb
7NordicFeel DK265 kr265 krKøb
8Spartoo DK374 kr412 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo i 175 dage. Laveste pris i perioden er 159,48 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 24 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for L'Oréal Professionnel Blondifier Serie Expert Professional Shampo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026168 kr5,9 kr (4%)
24. apr. 2026162,1 kr5,9 kr (4%)
23. apr. 2026168 kr
22. apr. 2026167,5 kr
21. apr. 2026168 kr8,52 kr (5%)
17. apr. 2026159,48 kr21,87 kr (12%)
13. apr. 2026181,35 kr5,35 kr (3%)
11. apr. 2026176 kr5,26 kr (3%)
10. apr. 2026170,74 kr10,61 kr (6%)
9. apr. 2026181,35 kr10,61 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret