Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co

Pris fra 154 krtil 292 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 19. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Conditioner 200ml
154 kr
Til butik
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Conditioner 200ml billede

Produktinformation

Professionellt balsam som reparerar håret omedelbart*, för torrt och skadat hår. Berikad med derivat av veteprotein och fröextrakt av gyllene quinoa. Den kombinerar intensiv reparation med en lättviktig känsla i håret. Håret blir omedelbart transformerat: håret får mer motståndskraft, blir mjukare och glansfullt. *Instrumentellt test shampoo + balsam. Serie Expert verkar för mindre påverkan på miljön. Omdesignad förpackning med 100% återvunnen plast & lättare förpackning. Användning: Applicera i nytvättat och handdukstorkat hår. Kamma håret. Skölj noggrant. Skölj omedelbart med rikligt med vatten vid kontakt med ögonen.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Balsam
EAN: 3474636976089
Varenr.: C13575
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner (200ml)
-19%166 kr
Før 206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner (200ml) billede

Produktinformation

Professionel conditioner som reparerer håret øjeblikkeligt*, til tørt og skadet hår. Beriget med et derivat af hvedeprotein og frøekstrakt af gylden quinoa. Den kombinerer intens reparation med en fjerlet følelse i håret. Håret bliver øjeblikkeligt transformeret: håret får mere modstandskraft, bliver blødere og glansfuldt. *Instrumental test shampoo + conditioner. Serie Expert arbejder på at nedbringe produkternes miljøpåvirkning. Redesignet flaske med 95% genanvendt plast & lettere emballage.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 221g
Artikel nr.: E3571800
EAN: 3474636976089
Varenr.: B053288
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner 200 ml
203 kr
Til butik
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner 200 ml billede

Produktinformation

Professionel reparation for tørt og beskadiget hårL'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner er en avanceret hårplejebehandling som transformerer tørt og beskadiget hår med kraftfuld reparation og intensiv næring. Denne professionelle conditioner kombinerer hydrolyseret hvedeprotein og omega-9 for at genoprette hårets struktur samtidig med at den giver en letvægts fornemmelse uden at tynge ned. Resultatet er blødere, mere håndterbart hår som føles plejet og ser sundt ud.Fordelene ved denne professionelle conditionerReparerer beskadiget hår med hydrolyseret hvedeprotein og omega-9Tilfører intensiv næring og fugt uden at tynge håret nedBehandler og redder håret ud for forbedret håndterbarhedGiver en letvægts fornemmelse som efterlader håret blødt og plejetSådan får du det mest ud af din hårplejerutineApplicer i nyvasket og håndklædetørret hår, kam igennem og skyl grundigt for bedste resultat.Perfekt for dig som vil genoprette tørt og beskadiget hår med professionel kvalitet. Opdag L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 96051
EAN: 3474636976089
Varenr.: 96051
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co
206 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Gold Conditioner 200ml
221 kr
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Hårkur og balsam L'oréal Absolut Repair Conditioner 200 ml
-18%292 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK154 kr203 krKøb
2Bangerhead DK166 kr166 krKøb
3NordicFeel DK203 kr203 krKøb
4Lyko DK206 kr206 krKøb
5Cocopanda DK221 kr221 krKøb
6Spartoo DK292 kr330 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co i 175 dage. Laveste pris i perioden er 121,75 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 154 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 154 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Serie Expert Professional Co de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026154 kr25 kr (19%)
21. maj 2026129 kr25 kr (16%)
20. maj 2026154 kr25 kr (19%)
6. maj 2026129 kr5 kr (4%)
19. apr. 2026124 kr5 kr (4%)
12. mar. 2026129 kr10 kr (7%)
11. mar. 2026139 kr10 kr (8%)
17. feb. 2026129 kr7,25 kr (6%)
6. feb. 2026121,75 kr7,25 kr (6%)
5. feb. 2026129 kr7,25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret