Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml

L'Oréal ParisHårplejeEAN: 3474636971039
Pris fra 133 krtil 272 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 18. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L’Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 250ml
133 kr
Til butik
L’Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 250ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Hårkur
Farve: 1
Artikel nr.: 3474636971039
EAN: 3474636971039
Varenr.: 7452964
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris SERIE EXPERT ABSOLUTE REPAIR MASK 250ML
150 kr
Til butik
L'Oréal Paris SERIE EXPERT ABSOLUTE REPAIR MASK 250ML billede

Produktinformation

L`ORÉAL PROFESSIONAL SERIE EXPERT ABSOLUTE REPAIR MASK 250ML L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Hair Treatment Cream Mask med Protein og Gold Quinoa er en intensivt nærende hårmaske, udviklet til skadet, tørt og skrøbeligt hår, som trænger dybt ind i hårfibrene for at genopbygge og styrke håret fra rod til spids. Den luksuriøse, cremede formel reparerer beskadigede områder øjeblikkeligt, reducerer spaltede spidser og efterlader håret blødt, smidigt og skinnende. Masken tilfører næring, volumen og elasticitet til håret, samtidig med at den beskytter det mod daglig stress og varmestyling. Håret bliver lettere at rede, mere medgørligt og får et poleret, sundt og levende udseende. Den efterlader både strukturen og overfladen forbedret, hvilket giver en professionel salonfinish derhjemme. Velegnet til alle hårtyper, især tørt, skadet eller kemisk behandlet hår, kan masken bruges 1-2 gange om ugen. Påfør i nyvasket, fugtigt hår, lad det virke i 5-10 minutter, og skyl grundigt for optimal genopbygning og glans. Indhold: 250 ml - perfekt størrelse til almindelig hjemmepleje, der giver håret et intensivt, glansfuldt og sundt resultat.

Produktspecifikationer

Kategori: Haarpleje
Artikel nr.: 3474636971039
EAN: 3474636971039
Varenr.: 3451206
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml
272 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK133 kr172 krKøb
2Proshop DK150 kr189 krKøb
3Cocopanda DK272 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for L'Oréal Professionnel Absolut Repair Mask Thick Hair 250ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026133 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026134 kr10 kr (7%)
30. maj 2026144 kr7 kr (5%)
29. maj 2026137 kr7 kr (5%)
28. maj 2026144 kr11 kr (8%)
26. maj 2026133 kr3 kr (2%)
25. maj 2026136 kr8 kr (6%)
23. maj 2026144 kr11 kr (8%)
22. maj 2026133 kr9 kr (6%)
20. maj 2026142 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret