Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml)

Pris fra 79 krtil 120 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation 8.D/8 Golden
79 kr
Til butik
L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation 8.D/8 Golden billede

Produktinformation

L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation er en foundation med hyaluronsyre, der tilpasser sig din hudtone for et strålende, naturligt resultat!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: A8201201
EAN: 3600522862598
Varenr.: 3022492
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml)
-29%110 kr
Før 156 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) billede

Produktinformation

Find det perfekte match med L'Oréal Paris True Match Foundation. En foundation, der også passer til sensitiv hud, udviklet specifikt til at tilpasse sig din hudtone og tekstur. En vegansk* formel beriget med hyaluronsyre giver fugt i 24 timer** og giver et naturligt og jævnt resultat. Oplev en naturligt strålende hud og synligt mere ensartet hudtone i ansigtet med True Match Foundation! Uden parfume. Foundation, der også passer til sensitiv hud, udviklet til at tilpasse sig din hudtone. Vegansk* formel. Beriget med hyaluronsyre, der giver fugt i 24 timer**. Giver et naturligt og jævnt resultat. Uden parfume. *Ingen animalske ingredienser eller biprodukter. **Instrumentel test...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 8W
Vægt: 108g
Artikel nr.: A82012
EAN: 3600522862598
Varenr.: B029942
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation 8.W - 30 ML
117 kr
Til butik
L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation 8.W - 30 ML billede

Produktinformation

Perfekt matchende foundation til alle hudtyper L'Oréal Paris True Match Super-Blendable Foundation er en fugtgivende foundation til alle hudtyper, som giver en naturlig og strålende finish. Denne let dækkende foundation til følsom hud indeholder hyaluronsyre, der giver 24 timers fugt og skaber et jævnt, opbyggeligt resultat uden at tilstoppe porerne. Med sin veganske formel tilpasser den sig perfekt til din hudtone for en foundation til en strålende hud, der ser naturlig ud hele dagen. Fordelene ved denne foundation Beriget med hyaluronsyre for 24 timers fugt Opbyggelig, medium dækning som ser naturlig ud Passer til alle hudtyper, selv følsom hud Vegansk og ikke-komedogen formel Sådan bruger du L'Oréal Paris True Match Foundation Påfør foundation midt på ansigtet og ton udad med fingerspidserne, en makeupsvamp eller makeupbørste for jævn dækning. En pålidelig løsning til din daglige sminkrutine. Læg L'Oréal Paris True Match Foundation i din indkøbskurv i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 30 ML
Artikel nr.: 31469
EAN: 3600522862598
Varenr.: 31469
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris True Match Super-Blendable Foundation 8.W
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK79 kr79 krKøb
2Bangerhead DK110 kr110 krKøb
3NordicFeel DK117 kr117 krKøb
4Lyko DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml)

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for L'Oréal Paris True Match Foundation 8.W Golden Cappuccino (30 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202679 kr4 kr (5%)
19. maj 202683 kr20 kr (19%)
18. maj 2026103 kr1 kr (1%)
11. maj 2026104 kr4 kr (4%)
8. maj 2026108 kr3 kr (3%)
5. maj 2026111 kr1 kr (1%)
3. maj 2026110 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026111 kr32 kr (41%)
23. apr. 202679 kr14 kr (15%)
19. apr. 202693 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret