Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml

L'Oréal ProfessionnelConditionersEAN: 3474636976133
Pris fra 129 krtil 221 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 92 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127,34 kr 20. mar.

Sammenlign priser på L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L´Oreal Silver Conditioner, 200 ml.
-35%129 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L´Oreal Silver Conditioner, 200 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Silver Conditioner, 200 ml, er specielt udviklet til gråt og hvidt hår. Denne balsam neutraliserer uønskede gule toner og giver håret en smuk, sølvfarvet glans. Samtidig tilfører den fugt og næring, hvilket efterlader håret blødt, glansfuldt

Produktspecifikationer

EAN: 3474636976133
Varenr.: LOREA0411
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml
129 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Professionnel Serie Expert Silver Conditioner - 200 ml
-31%139 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Silver Serie Expert Professional Conditione
168 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Conditioner (200 ml)
-11%184 kr
Før 206 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Silver Conditioner 200 ml
203 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Silver Conditioner 200ml
221 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop129 kr129 krKøb
2Hobbix129 kr129 krKøb
3BilligParfume.dk139 kr139 krKøb
4Lyko DK168 kr168 krKøb
5Bangerhead DK184 kr184 krKøb
6NordicFeel DK203 kr203 krKøb
7Cocopanda DK221 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml

PriceData har fulgt prisen på L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml i 76 dage. Laveste pris i perioden er 127,34 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for L'oréal paris serie expert silver professionnel conditioner for grey and white hair 200ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026128 kr
20. mar. 2026127,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret