Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml

Pris fra 121 krtil 194,96 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73,96 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Ser
121 kr
Til butik
L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Ser billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum er et fugtgivende og opstrammende ansigtsserum.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Artikel nr.: AA950800
EAN: 3600524197735
Varenr.: 3319450
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml
169 kr
Til butik
L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml billede

Produktinformation

Avanceret anti-age serum med tri-peptider til alle hudtyper L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum er designet til at bekæmpe synlige tegn på aldring med sin kraftfulde tri-peptide formel. Dette serum passer til alle hudtyper og leverer målrettede resultater i din daglige hudpleje. Med sin lette konsistens absorberes det hurtigt og giver huden den pleje, den har brug for. Derfor vil du elske dette anti-age serum Indeholder tri-peptider der hjælper med at reducere synlige tegn på aldring Passer til alle hudtyper - nem at integrere i enhver hudplejerutine Let konsistens der trænger hurtigt ind i huden Praktisk 30ml størrelse perfekt til daglig brug En pålidelig løsning til dine daglige anti-age behov. Tilføj L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides serum til dine hudplejefavoritter.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 192523
EAN: 3600524197735
Varenr.: 192523
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Seru
179 kr
Til butik
Loreal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Seru billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum er et fugtgivende og opstrammende ansigtsserum med 3 fordele: Peptider for at reducere rynker, hyaluronsyre for at fugte og C-vitamin* for at forbedre din huds glød. Velegnet til sensitiv hud.- Reducerer rynker- Opstrammer huden- Giver huden glød- Med tri-peptider, hyaluronsyre & C-vitamin*- Giver en mere jævn hudtone- Velegnet til sensitiv hudAnti-age serum tilpasset til nordiske kvinders behov: effektiv på rynker, fasthed & hudtone.**Synlig trippel virkning på linjer og rynker, fasthed og hudtone. Virker effektivt på de tydeligste tegn på aldring af huden.Med 3 typer hyaluronsyre:- Makro-hyaluronsyre: For at give intens fugt og bidrage til en smidigere hud- Mikro-hyaluronsyre: Absorberes effektivt og giver huden fylde- Mikro-epidermisk hyaluronsyre: En ny generation hyaluronsyre som er 50x mindre end mikro-hyaluronsyre. Formlen går dybere ind i huden for at fugte intenst og hjælpe med at reducere synligheden af fine linjer og rynker.Teknologi med langtidsvirkende hyaluronsyre-CX: et langtidsvirkende kompleks som indeholder både makro-hyaluronsyre & mikro-hyaluronsyre.*C-vitamin = C-vitaminderivat**Nordic Skincare Usage & Attitude Kantar Study 2023, Spørgsmål: Hvilke bekymringer omkring huden i ansiget er du mest optaget af? n=4000 kvinder.Anvendelse:Påfør 2-3 dråber på grundigt renset ansigt 2 gange om dagen. Loreal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Seru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Alderstegn
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: AA9508
EAN: 3600524197735
Varenr.: 1185-A75-0008
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum 30 ml
-25%194,96 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK121 kr121 krKøb
2NordicFeel DK169 kr169 krKøb
3Lyko DK179 kr179 krKøb
4NiceHair.dk194,96 kr194,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for L'Oréal Paris Revitalift Laser Tri-Peptides Advanced Anti-Age Serum For All Skin Types - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026121 kr48 kr (28%)
8. maj 2026169 kr18 kr (12%)
30. apr. 2026151 kr22 kr (17%)
24. apr. 2026129 kr22 kr (15%)
17. apr. 2026151 kr17,28 kr (10%)
16. apr. 2026168,28 kr8,28 kr (5%)
13. apr. 2026160 kr8,27 kr (5%)
11. apr. 2026168,27 kr8,27 kr (5%)
3. apr. 2026160 kr5,57 kr (4%)
1. apr. 2026154,43 kr10,57 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret