Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml

L'Oréal ParisMascaraEAN: 3600524031091
Pris fra 93 krtil 154 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 19. maj

Sammenlign priser på L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml
93 kr
Til butik
L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Mascara
Farve: 1
Artikel nr.: 3600524031091
EAN: 3600524031091
Varenr.: 9075189
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Pro XXL Lift Black 12 g
108 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Pro XXL Lift Mascara
122 kr
Til butik
L'Oréal Paris Pro XXL Lift Mascara billede

Produktinformation

Inspireret af professionelle vippeløft er L'Oreal Paris Pro XXL Lift Mascara en to-trins vipperutine, der kombinerer videnskab og kosmetik for at skabe udseendet af naturligt løftede, længere vipper. Mascaraen er fyldt med pro-keratin og arbejder for at fremme voluminøse vipper, der efterligner den LVL-effekt. Start med at bruge den lige børste for at få op til 17x mere volumen, og brug derefter den buede børste til en 20˚ krølleeffekt. Vipperne ser løftede og forlængede ud uden klumper, pletter eller flager for en fejlfri, langvarig påføring.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: AA442700
EAN: 3600524031091
Varenr.: 3279685
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Loreal - Pro XXl Mascara Lift Black - 12 ml
-19%128,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Pro XXL Lift 12 ml
149 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris XXL Lift Black
154 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK93 kr132 krKøb
2Cocopanda DK108 kr108 krKøb
3Proshop DK122 kr161 krKøb
4BilligParfume.dk128,95 kr128,95 krKøb
5NordicFeel DK149 kr149 krKøb
6Lyko DK154 kr154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml

PriceData har fulgt prisen på L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for L´Oréal Paris ProXXL [LIFT] Mascara Black 12 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202693 kr4 kr (4%)
30. maj 202697 kr4 kr (4%)
28. maj 202693 kr1 kr (1%)
27. maj 202694 kr1 kr (1%)
26. maj 202693 kr3 kr (3%)
25. maj 202696 kr3 kr (3%)
23. maj 202693 kr4 kr (4%)
22. maj 202697 kr
21. maj 202696,51 kr6,51 kr (7%)
19. maj 202690 kr6,51 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret