Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml

Pris fra 71 krtil 120 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml
-7%71 kr
Før 76 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml billede

Produktinformation

Beskyttelse til følsom hud i 24 timerHypoallergen ansigtscreme der giver 24 timers fugt og beskytter følsom hud mod ydre påvirkninger som forurening, stress, temperaturskift og barbering. Til manden der vil have hudpleje som virker med det samme, uden unødvendige detaljer.Formuleret med magnesiummineral og hyaluronsyre for at styrke hudens naturlige barriære og holde irritation i skak. Let konsistens der trænger hurtigt ind og efterlader huden beskyttet hele dagen.Beroligende virkning på irriteret og følsom hudStyrker hudens naturlige forsvar mod ydre påvirkningerGiver fugt i 24 timer uden fedtet finishHypoallergen formel testet til følsom hudTrænger hurtigt ind og klæber ikkeAnvendelsePåfør på ren hud morgen og aften. Massér ind med lette bevægelser indtil cremen er absorberet.Pålidelig hudpleje der leverer synlige resultater. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Dagcreme
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 106314
EAN: 3600524030209
Varenr.: 106314
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moi
75 kr
Til butik
Loreal Paris Men Expert  Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moi billede

Produktinformation

Men Expert Magnesium Defense Hypoallergenic 24H Moisturiser fugtighedscreme til sensitiv hud. Opdag vores første hypoallergene formel specielt udviklet til mænd med sensitiv hud på grund af ydre påvirkninger f.eks. forureninger, stress, temperaturændringer, barbering. Hvordan virker Men Expert Magnesium Defense Hypoallergenic 24H Moisturiser? 1. Beroliger hud som er mere følsom efter ydre påvirkninger og barbering. 2. Styrker hudens naturlige barrierefunktion for at beskytte sensitiv hud mod ydre påvirkninger. 3. Beskytter huden mod forurening.Anvendelse:Påføres morgen og aften på rengjort ansigt efter Men Expert Magnesium Defense Hypoallergenic Face Wash. Loreal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Dagcreme
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: AA431900
EAN: 3600524030209
Varenr.: 1185-870-0050
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris men expert magnesium defense hypoallergenic 24H moisturiser 50ml
79 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moi
120 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK71 kr71 krKøb
2Lyko DK75 kr75 krKøb
3Hobbix79 kr79 krKøb
4Cocopanda DK120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 71 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Magnesium Defence Hypoallergenic 24H Moisturiser - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202671 kr4 kr (5%)
5. maj 202675 kr1 kr (1%)
25. mar. 202676 kr2 kr (3%)
13. mar. 202674 kr10 kr (16%)
20. feb. 202664 kr12 kr (16%)
24. jan. 202676 kr7 kr (10%)
15. jan. 202669 kr10 kr (13%)
20. dec. 202579 kr9 kr (13%)
19. dec. 202570 kr1 kr (1%)
5. dec. 202569 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret