Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml

L'Oréal ParisDeodorantEAN: 3600523967223
Pris fra 33 krtil 36 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25,16 kr 21. mar.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect Anti-Perspirant 24H Roll-O
33 kr
Til butik
L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect Anti-Perspirant 24H Roll-O billede

Produktinformation

Shirt Protect Anti-Perspirant 24H Roll-On Deodorant er en deodorant, der blevet udviklet til at beskytte mod 4 typer mærker fra deodorant på tøjet.

Produktspecifikationer

Kategori: Deodorant
Artikel nr.: AA234100
EAN: 3600523967223
Varenr.: 3254504
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Men Expert Shirt Protect Roll-On 50 ml
-39%33,51 kr
Før 54,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Men Expert Shirt Protect Roll-On 50 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect Roll-On er en **antiperspirant** deodorant til mænd, som er udviklet til at passe på dit tøj, samtidig med at holde dig **beskyttet mod sved og dårlig lugt**. Har du også problemer med, at din deodorant danner g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Deodorant & Anti-Perspirant
EAN: 3600523967223
Varenr.: 90855
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll On 50 ml
35 kr
Til butik
Loreal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll On 50 ml billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Men Expert Shirt Protect 48H Anti-Perspirant har 48 timers effektiv beskyttelse mod sved og lugt* og er lavet til at beskytte mod 4 typer deodorantspor på tøj: *Svedpletter *Gule pletter *Hvide pletter *Hærdet stof *Instrumentel test Loreal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll On 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Roll-on
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: AA234100
EAN: 3600523967223
Varenr.: 1185-817-0050
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK33 kr33 krKøb
2NiceHair.dk33,51 kr33,51 krKøb
3Lyko DK35 kr35 krKøb
4NordicFeel DK36 kr36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 39,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Deo Shirt Protect Roll-On Deodorant - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202633 kr2,83 kr (9%)
29. maj 202630,17 kr2,83 kr (9%)
20. apr. 202633 kr
18. apr. 202632,09 kr
17. apr. 202633 kr
16. apr. 202632,09 kr
15. apr. 202633 kr1,05 kr (3%)
14. apr. 202631,95 kr1,05 kr (3%)
1. apr. 202633 kr
31. mar. 202632,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret