Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml

Pris fra 108 krtil 115 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Dagcreme
108 kr
Til butik
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Dagcreme billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Day Cream, er din ultimative grooming-ledsager. Denne fugtighedscreme er specielt formuleret med cedertræolie og nærer, blødgør og beroliger både dit skæg og din hud. Den er ideel til korte skæg og minimerer ubehag og tørhed, så du føler dig frisk og selvsikker. Den er dermatologisk testet og sikrer optimal pleje af din hud. Nærer og blødgør skægget for at minimere ubehag, Beroliger og fugter huden for at reducere tørhed, Indeholder cedertræsolie for øget næring, Oplev ekspertplejen fra L'Oréal for et velplejet look hver dag. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Skæg olie
EAN: 3600524125950
Varenr.: C96813
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml
108 kr
Til butik
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml billede

Produktinformation

Praktisk 2-i-1 skæg og ansigtscreme til daglig skægplejeL'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer er en effektiv fugtcreme til skæg, som plejer både skæg og hud i ét enkelt trin. Denne dermatologisk testede fugtighedscreme til skæg indeholder cedertræolie, som blødgør skægget og beroligar huden, samtidig med at den giver nødvendig fugt for at reducere tegn på tørhed.Sådan hjælper denne 2-i-1 skæg og ansigtscreme digGiver næring og blødgør skægget for at reducere ubehagBeroligar og genopfugter huden under skæggetBeriget med cedertræolie som tilfører skægget næringDermatologisk testet formula til sikker daglig brugEnkel påføring for bedste resultaterBrug morgen og aften: Påfør 1-2 pumper produkt på ansigt og skæg og massér ind.En pålidelig løsning til din daglige skægpleje. Tilføj L'Oréal Paris Men Expert Barber Club til dine daglige rutiner.

Produktspecifikationer

Kategori: Skægpleje
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 124665
EAN: 3600524125950
Varenr.: 124665
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'oréal - Paris Men Expert Barber Club Day Cream
-15%109,95 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturiz
112 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturise
115 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
2NordicFeel DK108 kr108 krKøb
3Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
4Cocopanda DK112 kr112 krKøb
5Lyko DK115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for L'Oréal Paris Men Expert Barber Club Short Beard & Skin Moisturizer - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026108 kr4 kr (4%)
1. apr. 2026112 kr4 kr (4%)
14. mar. 2026108 kr17 kr (19%)
28. feb. 202691 kr1 kr (1%)
20. feb. 202692 kr18 kr (16%)
6. feb. 2026110 kr4 kr (4%)
30. jan. 2026106 kr6 kr (5%)
19. dec. 2025112 kr18 kr (19%)
14. dec. 202594 kr35 kr (27%)
12. dec. 2025129 kr35 kr (37%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret