Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g

L'Oréal ParisRouge og bronzereEAN: 3600524228132
Pris fra 95 krtil 125 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick Toasted Su
95 kr
Til butik
L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick Toasted Su billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick er en bronzer i stiftform, der giver huden en naturlig, fransk solkysset glød. Den innovative creme-til-pudder-formel giver en dæmpet solbrun finish, som tilfører varme og dybde uden at se tung ud.

Produktspecifikationer

Kategori: Bronzer
Artikel nr.: AB006600
EAN: 3600524228132
Varenr.: 3349624
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted
118 kr
Til butik
Loreal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzer giver din hud en fransk solkysset glød. Denne innovative creme-til-pudder bronzer-stift skaber en naturlig, udvisket solbrun glød, der tilfører varme og dimension til dit ansigt. Formlen glider let på huden og forvandles til en blød pudderfinish. Formlen er beriget med perlemorspartikler og har en blød, cremet base for en jævn påføring og en behagelig, ikke-klumpende følelse. Din hud efterlades blød og glat med en smuk, strålende og solkysset glød.- En solkysset finish, der tilfører varme og dimension samt ser naturlig ud- Creme-til-pudder-formel: Glider let på huden, har en opbyggelig pudderfinish, sætter sig ikke i klumper og giver et langvarigt resultat- Opbyggelig: Justerbar intensitet for et jævnt, naturligt look- Med perlemorspartikler og blød cremebase for en strålende glød- Føles behagelig på huden og giver en blød, glat finish.Anvendelse:For at tilføre varme og dimension, påfør på panden, kindbenene og kæbelinjen. Ton ud med fingerspidserne, en børste eller en svamp for en jævn glød der ser naturlig ud. Loreal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Bronzers
Størrelse: 9.000000000
Artikel nr.: AB006600
EAN: 3600524228132
Varenr.: 1185-B13-0001
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g
125 kr
Til butik
L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzer giver din hud en fransk solkysset glød. Denne innovative creme-til-pudder bronzer-stift skaber en naturlig, udvisket solbrun glød, der tilfører varme og dimension til dit ansigt. Formlen glider let på huden og forvandles til en blød pudderfinish. Formlen er beriget med perlemorspartikler og har en blød, cremet base for en jævn påføring og en behagelig, ikke-klumpende følelse. Din hud efterlades blød og glat med en smuk, strålende og solkysset glød.• En solkysset finish, der tilfører varme og dimension samt ser naturlig ud• Creme-til-pudder-formel: Glider let på huden, har en opbyggelig pudderfinish, sætter sig ikke i klumper og giver et langvarigt resultat• Opbyggelig: Justerbar intensitet for et jævnt, naturligt look• Med perlemorspartikler og blød cremebase for en strålende glød• Føles behagelig på huden og giver en blød, glat finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Bronzer
Størrelse: 9 g
Artikel nr.: 198216
EAN: 3600524228132
Varenr.: 198216

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK95 kr95 krKøb
2Lyko DK118 kr118 krKøb
3NordicFeel DK125 kr125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g i 148 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 134,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for L'Oréal Paris Lumi Bronze Le Stick Soleil Bronzerstick 110 Toasted Sunlight - 9 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202695 kr2 kr (2%)
18. maj 202697 kr16 kr (14%)
11. maj 2026113 kr18 kr (19%)
9. maj 202695 kr6 kr (6%)
17. apr. 2026101 kr25 kr (20%)
16. apr. 2026126 kr11 kr (10%)
13. apr. 2026115 kr19 kr (14%)
29. mar. 2026134 kr19 kr (17%)
26. mar. 2026115 kr19 kr (14%)
21. mar. 2026134 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret