Gå til hovedindhold

L'Oréal Professionnel L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml

Pris fra 111 krtil 246 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 135 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 30. apr.

Sammenlign priser på L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L´Oreal Pro Longer 10in1 Cream, 150 ml.
-50%111 kr
Før 222 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L´Oreal Pro Longer 10in1 Cream, 150 ml. billede

Produktinformation

L'Oréal Pro Longer 10-in-1 Cream, 150 ml, er en multifunktionel hårplejecreme designet til at styrke og beskytte langt hår. Denne alt-i-en løsning tilbyder ti fordele, der hjælper med at bevare længden og sundheden af dit hår, samtidig med at det bes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 3474636977307
Varenr.: LOREA0408
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150 ml
132 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml
-37%139 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml billede

Produktinformation

L'Oreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream är en längdförnyande creme för längder och toppar, med patenterad Filler-A100-teknologi och aminosyra. Passar för långt hår som lider av tunna toppar. Cremen ger skydd mot frissighet. Den hjälper till att förnya hårfibern omedelbart och beskyddar håret mot värme upp till 230°C*. Den professionella formulanen gör att hårfibern blir stärkt med mindre skador, från rot till topp. *Instrumentellt test.150ml.

Produktspecifikationer

Mærke: L'Oreal
Kategori: Styling creme
EAN: 3474636977307
Varenr.: C99585
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Loreal Pro Longer Filler-A100 + Amino Acid 10-in-1 Professional Cream 150 ml
155 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Professionnel Pro Longer Leave-In 150 ml
-25%171 kr
Før 228 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Professionnel Pro Longer Leave-in Cream (150ml)
-19%184 kr
Før 228 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Oréal Professionnel Pro Longer Serie Expert 10-in-1 Professiona
185 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Professionnel Pro Longer Leave In 150 ml
224 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Professionnel Pro Longer Leave In 150ml
246 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop111 kr111 krKøb
2CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
3Teknikproffset DK139 kr188 krKøb
4Beautycos DK155 kr184 krKøb
5NiceHair.dk171 kr171 krKøb
6Bangerhead DK184 kr184 krKøb
7Lyko DK185 kr185 krKøb
8NordicFeel DK224 kr224 krKøb
9Cocopanda DK246 kr246 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml

PriceData har fulgt prisen på L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for L'ORÉAL PARIS LOreal Professionnel Serie Expert Pro Longer 10-in-1 Cream 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026111 kr2 kr (2%)
7. maj 2026109 kr7 kr (6%)
6. maj 2026116 kr7 kr (6%)
2. maj 2026109 kr5 kr (4%)
1. maj 2026114 kr7 kr (7%)
30. apr. 2026107 kr2 kr (2%)
21. apr. 2026109 kr20 kr (16%)
20. apr. 2026129 kr18 kr (16%)
12. mar. 2026111 kr32 kr (22%)
11. mar. 2026143 kr32 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret