Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green

L'Oréal ParisEyelinerEAN: 3600524026707
Pris fra 61 krtil 94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 9. maj

Sammenlign priser på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner #08 Emerald
61 kr
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner #08 Emerald billede

Produktinformation

L'Oreal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner er en Eyeliner i form af en blyant, der giver et langvarigt resultat. Skab dit eyelinerlook med en jævn påføring med Infaillible Grip 36H Gel Automatic eyeliner.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner
Artikel nr.: AA415000
EAN: 3600524026707
Varenr.: 3228615
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Emerald Green
-31%70 kr
Før 101 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Emerald Green billede

Produktinformation

Eyelinerblyant med langtidsholdbare resultater. Skab et glat eyeliner-look med Infaillible Grip 36H Gel Automatic eyeliner. Gelformlen er nem at påføre og har et godt hold på huden og glider jævnt hen over øjenlåget i en jævn linje. Du kan også bruge smudgeren i den anden ende af blyanten til at forvandle en sofistikeret streg til et smokey eye-look. Vandtæt, smudsafvisende og holder sig i op til 36 timer.* * *Selvvurdering, 100 personer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 4g
Artikel nr.: AA4150
EAN: 3600524026707
Varenr.: B075346
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green er en super flot **eyeliner med en lækker gel konsistens**. Den lette konsistens gør, at produktet glider ubesværet på øjenlåget, og du får den flotteste og mest p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Eyeliner
EAN: 3600524026707
Varenr.: 96813
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner Emerald Green 8 - 1 pcs
91 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible Grip 36H Automatic Eyeliner 08 Emerald G
94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK61 kr61 krKøb
2Bangerhead DK70 kr70 krKøb
3NiceHair.dk74,96 kr74,96 krKøb
4NordicFeel DK91 kr91 krKøb
5Lyko DK94 kr94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green

PriceData har fulgt prisen på L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Grip 36H Gel Automatic Eyeliner - 08 Emerald Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202661 kr9 kr (13%)
27. maj 202670 kr1 kr (1%)
25. maj 202669 kr1 kr (1%)
24. maj 202670 kr1 kr (1%)
17. maj 202669 kr9,88 kr (13%)
16. maj 202678,88 kr9,88 kr (14%)
14. maj 202669 kr5 kr (8%)
12. maj 202664 kr5 kr (7%)
11. maj 202669 kr10 kr (17%)
9. maj 202659 kr13 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret