Gå til hovedindhold

L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml

L'Oréal ParisFoundation og concealere32 timers holdbarhedDaglig makeup til professionel finishEAN: 3600523614400

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 32H Foundation giver langtidsholdbar dækning i op til 32 timer med SPF 25, vitamin C og vandfast formel til alle hudtyper. Læs mere

Pris fra 75 krtil 147 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 27. maj

Sammenlign priser på L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infallible Mattifying Foundation
75 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Liquid Foundation #15 Porcelaine, 30 ml.
-52%79 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml
79 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 32H Liquid Foundation 015 Ne
98 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L'Oréal Paris Infaillible 32H Fresh Wear Foundation 15 Neutral Undertone (30 ml)
-29%125 kr
Før 176 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Cosmetics Infaillible Fresh Wear 32H Liquid Foundation - 15 Porcelain 30 ml
-25%127,46 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Infaillible 32H Fresh Wear Foundation Porcelain 15 - 30 ml
142 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Infaillible 32H Fresh Wear Foundation 15 Neutral Un
147 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK75 kr114 krKøb
2Brandshop79 kr79 krKøb
3Hobbix79 kr79 krKøb
4Cocopanda DK98 kr98 krKøb
5Bangerhead DK125 kr125 krKøb
6NiceHair.dk127,46 kr127,46 krKøb
7NordicFeel DK142 kr142 krKøb
8Lyko DK147 kr147 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 32H Foundation 15 Porcelain

L'Oréal Paris

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 32H Foundation giver langtidsholdbar dækning i op til 32 timer med SPF 25, vitamin C og vandfast formel til alle hudtyper.

• foundation
• makeup
• langtidsholdbar
• SPF
• vitamin C
• vandfast
• dækkende
• L'Oréal
• Daglig makeup til professionel finish
• 32 timers holdbarhed

Beskrivelse

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear 32H Foundation er en revolutionerende foundation, der kombinerer langtidsholdbar dækning med en let og åndbar formel. Med 32 timers holdbarhed, SPF 25 og vitamin C giver den din hud beskyttelse og en naturlig glød hele dagen. Den vandfast og svedresistente formel sikrer, at din makeup sidder perfekt uden at smitte af. Foundationen har medium til fuld dækkeevne og kan opbygges efter behov. Den innovative oxygen-teknologi gør den behagelig at bære, mens de lysspredende mikroperler giver en strålende finish. Perfekt til den moderne kvinde, der ønsker fejlfri makeup fra morgen til aften uden kompromis på komfort eller kvalitet.

Specifikationer

finish:Satin/naturlig
vandfast:Ja
dækkeevne:Medium til fuld
holdbarhed:32 timer
størrelse:30 ml
svedresistent:Ja
solbeskyttelse:SPF 25
aktive_ingredienser:Vitamin C

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor længe holder L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Foundation?

Foundationen holder i op til 32 timer og er både vandfast og svedresistent, så den sidder perfekt hele dagen uden at smitte af.

Har foundationen solbeskyttelse?

Ja, foundationen indeholder SPF 25, som beskytter huden mod skadelige UV-stråler, hvilket gør den ideel til daglig brug.

Kan foundationen bruges på følsom hud?

Foundationen er dermatologisk testet og ikke-komedogen, så den tilstopper ikke porer. Den indeholder vitamin C og er egnet til de fleste hudtyper.

Hvordan påføres foundationen bedst?

Påfør foundationen med fingerspidserne, en makeupsvamp eller foundationbørste på ren hud. Den kan opbygges i lag for øget dækning efter behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml

PriceData har fulgt prisen på L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml i 114 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for L'oréal paris infaillible 32H fresh wear foundation vitamin C SPF25 015 neutral undertone 30ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202675 kr7 kr (10%)
27. maj 202668 kr7 kr (9%)
26. maj 202675 kr4 kr (5%)
24. maj 202679 kr1 kr (1%)
22. maj 202678 kr1 kr (1%)
3. maj 202679 kr1 kr (1%)
1. maj 202680 kr1 kr (1%)
16. apr. 202679 kr3 kr (4%)
15. apr. 202682 kr3 kr (4%)
9. mar. 202679 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret