Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde

L'Oréal ParisHårfarveEAN: 3600523192946
Pris fra 78 krtil 85 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 55 kr 19. maj

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Magic Retouch 75 ml
78 kr
Til butik
L'Oréal Paris Magic Retouch 75 ml billede

Produktinformation

Hurtig løsning til udgroninger og gråt hårL'Oréal Paris Magic Retouch Blond er en praktisk udgroningsspray, der giver øjeblikkelig dækning af udgroninger og gråt hår til blondt hår. Denne enkle spray tørrer hurtigt, giver naturlig farvematching og holder sig på plads uden at klistre, indtil du vasker håret med shampoo.Fordelene ved denne udgroningssprayØjeblikkelig dækning af udgroninger og gråt hårHurtigtørrende formel der ikke klistrerNaturlig farveovergang der matcher blondt hårMidlertidig løsning der vaskes væk med shampooSådan bruger du Magic RetouchRyst sprayen, spray på 10 cm afstand fra udgroningen og lad tørre - udgroningen er væk!En smart løsning til dine daglige hårvårdsbehov. Tilføj L'Oréal Paris Magic Retouch til dine essentielle produkter.

Produktspecifikationer

Kategori: Skyllefarve
Størrelse: 75 ml
Artikel nr.: 69354
EAN: 3600523192946
Varenr.: 69354
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Magic Retouch Spray 75 ml - Blonde
-25%78,71 kr
Før 104,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Oreal Paris Magic Retouch Spray 75 ml - Blonde billede

Produktinformation

L'Oréal Paris Magic Retouch Spray - Blonde er en fantastisk farvespray, , som skjuler udvoksningen øjeblikkeligt og kan vaskes ud igen. Den passer perfekt til dig, der ønsker at skjule en træls udgroning eller til dig, der trænger til at få dækket de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LOreal Paris
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 3600523192946
Varenr.: 68309
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Magic Retouch, Instant Root Concealer Spray 5 Blonde
85 kr
Til butik
Loreal Paris Magic Retouch, Instant Root Concealer Spray 5 Blonde billede

Produktinformation

Leder du efter en løsning til mørk udgroning i blondt hår? L'Oréal Paris Magic Retouch Roots 5 Blonde 75 ml er en innovativ farvespray, der ikke kun skjuler udgroningen, men også grå hår på et øjeblik. Perfekt til dig, der vil farve udgroninger derhjemme. En livredder, når du vil have fejlfrit hår uden et besøg hos frisøren. Magic Retouch er kendt for sin hurtigtørrende formel, der uden problemer blender ind i blondt hår med mørk udvoksning. Du skal ikke bekymre dig om afsmitning – denne spray bliver siddende, indtil du beslutter dig for at vaske den ud med din almindelige shampoo.- Udgroningsspray til mørk udgroning i blondt hår.- Skjuler ikke kun udgroningen, men også grå hår på et øjeblik.- Perfekt til dig, der vil farve udgroningen derhjemme.- Hurtigtørrende formel, der uden problemer blender ind i blondt hår med mørk udgroning.- Vaskes ud med din almindelige shampoo. Loreal Paris Magic Retouch, Instant Root Concealer Spray 5 Blonde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Udgroning
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: A8652802
EAN: 3600523192946
Varenr.: 1185-554-0005

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK78 kr78 krKøb
2NiceHair.dk78,71 kr78,71 krKøb
3Lyko DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde i 180 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for L'Oréal Paris Excellence Excellence 8 Natural Light Blonde + Magic Retouch Roots 5 Blonde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202678 kr23 kr (42%)
19. maj 202655 kr18 kr (25%)
14. maj 202673 kr3 kr (4%)
6. maj 202676 kr2 kr (3%)
30. apr. 202678 kr18 kr (30%)
25. apr. 202660 kr1 kr (2%)
23. apr. 202659 kr10 kr (14%)
17. apr. 202669 kr
16. apr. 202668,95 kr5,03 kr (7%)
15. apr. 202673,98 kr2,03 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret