Gå til hovedindhold

L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml

L'Oréal ParisHudplejeEAN: 3600524119942
Pris fra 177 krtil 226 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 1. apr.

Sammenlign priser på L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml
177 kr
Til butik
L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml billede

Produktinformation

Effektiv behandling af mørke pletter med niacinamide L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum er en praktisk løsning til daglig hudpleje, der målretter mørke pletter og ujævn hudtone. Dette letabsorberende serum kombinerer niacinamide med UV-beskyttelse for at hjælpe med at forbedre hudens udseende og beskytte mod fremtidige skader. Hvad gør dette serum til et smart valg Indeholder niacinamide der hjælper med at reducere synligheden af mørke pletter Giver UV-beskyttelse som en del af din daglige rutine Let formula der absorberes hurtigt uden at efterlade fedtet følelse Passer perfekt ind i enhver hudplejerutine Et pålideligt valg til dine daglige hudplejebehov. Tilføj L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum til dine essentials.

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 124642
EAN: 3600524119942
Varenr.: 124642
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Loreal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot Serum 30 ml
179 kr
Til butik
Loreal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot Serum 30 ml billede

Produktinformation

Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum virker på, og reducerer, synligheden af alle typer af mørke pletter (mærker efter akne, pigmentering, alders- og solskader). Kosmetoklinisk dokumenterede resultater: Efter 1 anvendelse er huden fugtet, ser klarer ud og gløden er forbedret. Efter 2 uger er mørke pletter mindre synlige, og hudens tekstur fremstår finere. Efter 1 måned er alle typer mørke pletter synligt reducerede, og huden ser mere ensartet ud. - Med niacinamid som hjælper til at reducere synligheden af mørke pletter (mærker efter akne, pigmentering samt sol- og alderspletter) - Med amino-Sulfonic Acid som hjælper til nænsomt at eksfoliere huden og fjerne døde hudceller samt give en mere jævn hudtone - Forbedrer hudens glød - Fugtgivende- Behagelig konsistent som ikke føles klistret- Velegnet til alle hudtyper og alle hudtonerFuldend din hudplejerutine med Bright Reveal Exfoliating Peel og UV Fluid SPF50Anvendelse:Påfør 2-3 dråber på renset ansigt og hals morgen og aftenen. Fuldfør med fugtgivende dag-/natcreme og solbeskyttelse den efterfølgende morgen med minimum SPF30. Kan også anvendes på decolleté og hænder. Undgå øjenområdet. Skyl øjeblikkeligt med vand ved kontakt med øjnene. Undgå soleksponering. Loreal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot Serum 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Loreal Paris
Kategori: Pigmentforandringer og solskader
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: AA689300
EAN: 3600524119942
Varenr.: 1185-A41-0030
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
L'Oréal Paris - Paris Bright Reveal Serum for Dark Spots - 30 ml
181 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Oreal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot Serum 30 ml
-28%200,32 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
L'Oréal Paris Bright Reveal Serum til mørke pletter - 30 ml
226 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK177 kr177 krKøb
2Lyko DK179 kr179 krKøb
3Proshop DK181 kr220 krKøb
4NiceHair.dk200,32 kr200,32 krKøb
5Teknikproffset DK226 kr275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Dark Spot UV Serum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026177 kr5 kr (3%)
17. apr. 2026172 kr3 kr (2%)
13. apr. 2026175 kr6,72 kr (4%)
10. apr. 2026168,28 kr6,72 kr (4%)
9. apr. 2026175 kr6,73 kr (4%)
8. apr. 2026168,27 kr5,27 kr (3%)
5. apr. 2026163 kr12 kr (7%)
4. apr. 2026175 kr33 kr (23%)
1. apr. 2026142 kr21 kr (13%)
16. mar. 2026163 kr13 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret