Gå til hovedindhold

Texas Instruments Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew

Texas InstrumentsRegnemaskinerEAN: 3243480017626
Pris fra 200 krtil 325,94 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 125,94 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196,88 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Texas TI-30XS Solar MultiView™
200 kr
Til butik
Texas TI-30XS Solar MultiView™ billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tekniske regnemaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: TEX905200
EAN: 3243480017626
Varenr.: 1878328
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Texas TI-30XS Lommeregner med multiview
208,75 kr
Til butik
Texas TI-30XS Lommeregner med multiview billede

Produktinformation

En ny videnskabelig lommeregner, som kom-binerer de kendte statististiske og videnskabelige funktioner fra den klassiske TI-30 med et flerlinies (multi-line) display. TI-30XS MultiView fungerer og skriver resultater, som du forventer det. Brøker skrives f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lommeregnere
EAN: 3243480017626
Varenr.: 2780177
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew
325,94 kr
Til butik
Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Lommeregner Mærke: Texas Instruments Model: TI-30XS 3 hurtige: Effektiv og præcis udregning Reducerer risikoen for regnefejl Ideel til matematik, fysik og ingeniørarbejde Beskrivelse: Oplev den pålidelige lommeregner fra Texas Instru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lommeregnere
Farve: Blå
Størrelse: L
EAN: 3243480017626
Varenr.: 103381

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK200 kr239 krKøb
2Nova Nordic A/S208,75 kr208,75 krKøb
3Hertels Boresko325,94 kr325,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew

PriceData har fulgt prisen på Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew i 182 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 200 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Lommeregner Texas Ti-30xs Matematik Solar Multiwiew de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026200 kr1 kr (1%)
25. maj 2026199 kr2 kr (1%)
21. maj 2026201 kr1 kr (0%)
14. maj 2026202 kr3 kr (1%)
13. maj 2026205 kr5 kr (3%)
10. maj 2026200 kr1 kr (0%)
3. maj 2026201 kr1 kr (0%)
2. maj 2026202 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026201 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026202 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret