Gå til hovedindhold

Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams

LogitechHovedtelefoner og headsetEAN: 5099206090347
Pris fra 750 krtil 1.239 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 489 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 648 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 750 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Zone Wired MSFT Teams Kablet Høretelefoner Sort
750 kr
Til butik
Logitech Zone Wired MSFT Teams Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 981-000870
EAN: 5099206090347
Varenr.: 995897485
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams
809 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Zone Wired MSFT Teams
809 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Høretelefoner med mikrofon Logitech Zone Wired - Microsoft Teams, grafit
-3%959 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Høretelefoner med mikrofon Logitech Zone Wired - Microsoft Teams, grafit
-3%979 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Zone Wired Stereo Usb-c Microsoft Teams Grafit
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Zone Wired Teams Headset
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK750 kr750 krKøb
2CS MEGASTORE DK809 kr848 krKøb
3Proshop DK809 kr848 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.058 krKøb
6Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
7Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams

PriceData har fulgt prisen på Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams i 164 dage. Laveste pris i perioden er 561 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 868 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 750 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Logitech Zone Wired MSFT Teams - Headset - på øret - kablet - USB-C - grafit - Certified for Microsoft Teams de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026750 kr3 kr (0%)
30. maj 2026753 kr1 kr (0%)
29. maj 2026754 kr6 kr (1%)
28. maj 2026760 kr1 kr (0%)
27. maj 2026761 kr6 kr (1%)
26. maj 2026767 kr20 kr (3%)
23. maj 2026747 kr7 kr (1%)
21. maj 2026754 kr1 kr (0%)
20. maj 2026755 kr6 kr (1%)
19. maj 2026761 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret