Gå til hovedindhold

Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk

LogitechMikrofonerEAN: 5099206128835
Pris fra 1.551 krtil 2.007 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.521 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1551 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G: Yeticaster GX
1.551 kr
Til butik
Logitech G: Yeticaster GX billede

Produktinformation

Mikrofon inkl boom barm, SuperCardioid optagelsesmønster, USB-C tilslutning, Dual zone RGB med LIGHTSYNC, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofon
Artikel nr.: 988-000586
EAN: 5099206128835
Varenr.: 3296414
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G Yeticaster GX - Mikrofon - USB
1.581 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk
1.736 kr
Til butik
Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Få professionel lydkvalitet med Logitech Yeticaster GX, den ultimative løsning til streaming, podcasting og indholdsproduktion. Med avanceret teknologi, en elegant bomarm og vibrationsfri støddæmpning sikrer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofon
EAN: 5099206128835
Varenr.: 49609520906576
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Yeticaster Gx Dynamic Rgb Gaming Mic
1.879,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Yeticaster GX dynamisk RGB-gamingmikrofon
1.952 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G-series Yeticaster GX Mikrofon RGB
2.007 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.551 kr1.551 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.581 kr1.581 krKøb
3Geekd1.736 kr1.736 krKøb
4Gucca.dk1.879,95 kr1.879,95 krKøb
5Teknikproffset DK1.952 kr2.011 krKøb
6CompuMail DK2.007 kr2.007 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.520 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.556 kr.

Den nuværende pris på 1.551 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Logitech - Yeticaster GX Dynamic RGB Gaming Mic Mikrofon - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.551 kr18 kr (1%)
23. maj 20261.533 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.534 kr17 kr (1%)
14. maj 20261.551 kr16 kr (1%)
7. maj 20261.535 kr2 kr (0%)
4. maj 20261.533 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.534 kr83 kr (5%)
30. apr. 20261.617 kr83 kr (5%)
27. apr. 20261.534 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.533 kr84 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret