Gå til hovedindhold

Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort

LogitechComputer – tilbehør24 måneders batterilevetidHjemmekontorEAN: 5099206033580

Logitech MK330 trådløst tastatur og mus sæt med nordisk layout. Fuld størrelse tastatur, kompakt mus og 24 måneders batterilevetid for ultimativ arbejdsglæde. Læs mere

Pris fra 322 krtil 1.087,5 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 765,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 318 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 322 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
322 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech MK330 Trådløs Desktop
332 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort
335 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MK330 Wireless Desktop
-50%358 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK330 Wireless Combo - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
363 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Wireless Combo Mk330 Trådløs Nordisk
374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK330 - nordisk layout
389 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK330 - nordisk layout
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
439 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tastatur + mus Logitech Trådløst Mk330
487,19 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tastatur Desktop MK330
492,7 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wireless Combo Mk330 Mus Og Tastatur
499,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech MK330 Wireless Desktop Tastatur
629,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
MK330 Wireless Desktop Set, Black (Nordic)
750 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Logitech Wireless Tastatur og mus
1.087,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK322 kr322 krKøb
2Tonerland.dk332 kr332 krKøb
3CS MEGASTORE DK335 kr374 krKøb
4Teknikproffset DK358 kr417 krKøb
5Proshop DK363 kr402 krKøb
6Dustin DK374 kr460,25 krKøb
7Boligcenter DK389 kr389 krKøb
8Vivas DK409 kr478 krKøb
9Ultrashop439 kr439 krKøb
10Hertels Boresko487,19 kr487,19 krKøb
11RedOffice Konpap492,7 kr492,7 krKøb
12Gucca.dk499,95 kr499,95 krKøb
13Homeshop DK629,95 kr629,95 krKøb
14HUMA.dk750 kr750 krKøb
15Nova Nordic A/S1.087,5 kr1.087,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Logitech MK330 Wireless Desktop

Logitech

Logitech MK330 trådløst tastatur og mus sæt med nordisk layout. Fuld størrelse tastatur, kompakt mus og 24 måneders batterilevetid for ultimativ arbejdsglæde.

• tastatur mus sæt
• trådløs tastatur
• wireless keyboard
• logitech sæt
• nordisk tastatur
• hjemmekontor
• Hjemmekontor
• 24 måneders batterilevetid

Beskrivelse

Logitech MK330 Wireless Desktop er det perfekte trådløse tastatur og mus sæt til hjemmekontoret eller arbejdspladsen. Med nordisk QWERTY-layout og fuld størrelse tastatur får du alle de taster, du har brug for, inklusive numerisk tastatur og 11 praktiske genvejstaster til mediestyring. Den kompakte mus er designet ergonomisk for både højre- og venstrehåndede brugere og tilbyder præcis optisk sporing på 1000 DPI. Takket være den avancerede 2.4 GHz trådløse teknologi får du en pålidelig forbindelse med op til 10 meters rækkevidde uden forsinkelser. Batterilevetiden er imponerende - op til 24 måneder for tastaturet og 12 måneder for musen. Det spildsikre tastaturdesign og den holdbare konstruktion gør sættet ideelt til daglig brug. Plug & Play opsætning - bare tilslut USB-modtageren og begynd at arbejde.

Specifikationer

layout:QWERTY Nordisk
mus_vægt:76 gram
forbindelse:2.4 GHz trådløs
rækkevidde:op til 10 meter
spildsikker:ja, op til 60ml
usb_modtager:inkluderet
genvejstaster:11 stk
kompatibilitet:Windows Vista/XP/7
mus_opløsning:1000 DPI
tastatur_vægt:570 gram
mus_dimensioner:5.9 x 10 x 3.75 cm
batterilevetid_mus:12 måneder
tastatur_dimensioner:42.5 x 18 x 2.2 cm
batterilevetid_tastatur:24 måneder

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang er batterilevetiden?

Tastaturet holder op til 24 måneder og musen op til 12 måneder på almindelige batterier takket være strømbesparende teknologi.

Er tastaturet spildsikkert?

Ja, tastaturet kan modstå væskespild på op til 60 ml og er designet til at klare daglige uheld på kontoret.

Fungerer det med Mac computere?

Produktet er primært designet til Windows Vista/XP/7, men grundlæggende funktioner vil også virke på Mac computere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 296 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 332 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 318 kr.

Den nuværende pris på 322 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Logitech® | Wireless Combo MK330 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026322 kr4 kr (1%)
7. apr. 2026318 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026322 kr8 kr (2%)
19. mar. 2026330 kr2 kr (1%)
17. mar. 2026332 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026330 kr8 kr (2%)
4. mar. 2026322 kr8 kr (2%)
3. mar. 2026330 kr12 kr (4%)
4. feb. 2026318 kr11 kr (4%)
22. jan. 2026307 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret