Gå til hovedindhold

Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411

LogitechElektronikEAN: 0097855140876
Pris fra 902 krtil 1.169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 267 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 854 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 902 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech TV MOUNT XL Kameramontering Sort
902 kr
Til butik
Logitech TV MOUNT XL Kameramontering Sort billede

Produktinformation

Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 939-001656
EAN: 0097855140876
Varenr.: 993284547
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411
919 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech TV MOUNT XL - camera mount
963 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Tv Mount Xl
1.074 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech TV MOUNT XL Kameramontering Sort
1.139 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV-beslag Logitech XL TV Mount til MeetUp
-23%1.149 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV-beslag Logitech XL TV Mount til MeetUp
-23%1.169 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK902 kr902 krKøb
2CS MEGASTORE DK919 kr958 krKøb
3Proshop DK963 kr1.002 krKøb
4Dustin DK1.074 kr1.160,25 krKøb
5Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb
6Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
7Vivas DK1.169 kr1.248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411

PriceData har fulgt prisen på Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411 i 110 dage. Laveste pris i perioden er 854 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 902 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech TV MOUNT XL - Kameramontering - på skærm-monterbar - for P/N: 960-001102, 991-000411 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026902 kr6 kr (1%)
28. maj 2026908 kr1 kr (0%)
26. maj 2026909 kr11 kr (1%)
25. maj 2026898 kr7 kr (1%)
24. maj 2026905 kr6 kr (1%)
23. maj 2026911 kr10 kr (1%)
22. maj 2026901 kr6 kr (1%)
21. maj 2026907 kr1 kr (0%)
20. maj 2026908 kr11 kr (1%)
19. maj 2026897 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret