Gå til hovedindhold

Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large

LogitechComputereEAN: 0097855166050
Pris fra 1.207 krtil 1.556 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.172 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1207 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech TV Mount For Video Bars Kameramontering Grå
1.207 kr
Til butik
Logitech TV Mount For Video Bars Kameramontering Grå billede

Produktinformation

Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms; Room Solution Large

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 952-000041
EAN: 0097855166050
Varenr.: 998562234
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large
1.255 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech TV Mount For Video Bars - camera mount
1.351 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech TV Mount For Video Bars Kameramontering Grå
1.479 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højttalerbeslag til TV - Logitech TV Mount for Video Bars, grafit
-12%1.499 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højttalerbeslag til TV - Logitech TV Mount for Video Bars, grafit
-12%1.519 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Skærmbeslag Til Videobars
-0%1.556 kr
Før 1.556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.207 kr1.207 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.255 kr1.255 krKøb
3Proshop DK1.351 kr1.351 krKøb
4Ultrashop1.479 kr1.479 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
7Dustin DK1.556 kr1.642,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large

PriceData har fulgt prisen på Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.172 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.233 kr.

Den nuværende pris på 1.207 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Logitech TV Mount For Video Bars - Kameramontering - under monitor-monterbar, monterbar over monitoren - for Logitech Rally Bar All-In-One Video Bar for Midsize Rooms Room Solution Large de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.207 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.209 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.207 kr35 kr (3%)
25. apr. 20261.172 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.173 kr65 kr (5%)
16. apr. 20261.238 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.247 kr26 kr (2%)
13. apr. 20261.221 kr17 kr (1%)
11. apr. 20261.238 kr9 kr (1%)
10. apr. 20261.247 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret