Gå til hovedindhold

Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206097223
Pris fra 223 krtil 403,44 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 180,44 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit
223 kr
Til butik
Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-006253
EAN: 5099206097223
Varenr.: 7870021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Wireless Graphite - Mus - Optisk - 5 knapper - Sort
223 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature M650 Optisk Trådløs Sort Grå
227 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature M650 Wireless Mouse - GRAPHITE
260 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech M650 Signature - trådløs mus - grafit
263 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech Signature M650 - optisk, grafit
279 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech Signature M650 - optisk, grafit
299 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature M650 Optisk Trådløs Sort Grå
319 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Mus Logitech M650 Trådløs Sort/grå
403,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb
2Proshop DK223 kr262 krKøb
3CompuMail DK227 kr227 krKøb
4Komplett DK260 kr260 krKøb
5Teknikproffset DK263 kr312 krKøb
6Boligcenter DK279 kr279 krKøb
7Vivas DK299 kr368 krKøb
8Ultrashop319 kr319 krKøb
9Hertels Boresko403,44 kr403,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit i 181 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Logitech® | Signature M650 - Mus - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026223 kr5 kr (2%)
13. maj 2026228 kr4 kr (2%)
6. maj 2026224 kr4 kr (2%)
5. maj 2026228 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026224 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026227 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026229 kr5 kr (2%)
9. apr. 2026224 kr5 kr (2%)
12. mar. 2026229 kr3 kr (1%)
11. mar. 2026232 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret