Gå til hovedindhold

Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

LogitechTastaturerEAN: 5099206106765
Pris fra 924 krtil 1.306 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 825 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 924 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech iPad 10,9" / 11" Rugged Folio Tastaturcover (oxford grey)
924 kr
Til butik
Logitech iPad 10,9" / 11" Rugged Folio Tastaturcover (oxford grey) billede

Produktinformation

Logitech iPad 10,9" / 11" Rugged Folio Tastaturcover (oxford grey) - Baggrundsbelyst, passer til iPad 11" (A16) og iPad 10,9'' (10.gen) - Tilbehør til tablet Cover til tablet

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tilbehør til tablet
Artikel nr.: 920-011205
EAN: 5099206106765
Varenr.: 1221804
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech RUGGED FOLIO (QWERTY) - Tastatur & Folio sæt - Nordisk - Grå
963 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)
1.264 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Rugged Folio Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen Nordisk Grafit
-0%1.306 kr
Før 1.306,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK924 kr924 krKøb
2Proshop DK963 kr1.002 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.264 kr1.264 krKøb
4Dustin DK1.306 kr1.392,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation)

PriceData har fulgt prisen på Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 825 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 940 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 902 kr.

Den nuværende pris på 924 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Logitech Rugged Folio - Tastatur og folio-kasse - trådløs - Bluetooth - QWERTY - nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk) - grå - for Apple 10.9-inch iPad (10. generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026924 kr23 kr (3%)
1. jun. 2026901 kr23 kr (2%)
31. maj 2026924 kr23 kr (3%)
27. maj 2026901 kr1 kr (0%)
20. maj 2026902 kr1 kr (0%)
19. maj 2026901 kr11 kr (1%)
21. apr. 2026890 kr15 kr (2%)
19. apr. 2026875 kr49 kr (6%)
8. apr. 2026826 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026825 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret