Gå til hovedindhold

Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini

LogitechMikrofonerEAN: 0097855142955
Pris fra 1.881 krtil 3.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.238 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.807 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1881 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini
1.881 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Øvrigt
Farve: 1
Artikel nr.: 989-000430
EAN: 0097855142955
Varenr.: 4887013
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Rally Mic Pod
1.890 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Rally Mic Pod Mikrofon Kablet -27dB Sort
2.219 kr
Til butik
Logitech Rally Mic Pod Mikrofon Kablet -27dB Sort billede

Produktinformation

Logitech Rally Mic Pod Mikrofon Kabling -27dB Omni-directional Sort Opdag en ny dimension af lydklarhed med Logitech Rally Mic Pod Mikrofon. Denne avancerede mikrofon er designet til at forbedre lydoplevelsen i professionelle mødelokaler og videokonferenc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Forside
EAN: 0097855142955
Varenr.: 39253
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Rally Mic Pod - konferencemikrofon (grafit)
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Rally Mic Pod - konferencemikrofon (grafit)
2.419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Rally Mic Pod Graphite
3.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.881 kr1.881 krKøb
2Proshop DK1.890 kr1.890 krKøb
3Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb
6Dustin DK3.119 kr3.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini

PriceData har fulgt prisen på Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini i 122 dage. Laveste pris i perioden er 1.807 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.887 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.844 kr.

Den nuværende pris på 1.881 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Rally Mic Pod - Mikrofon - for Rally, Rally Plus, Rally Bar, Rally Bar Mini de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.881 kr19 kr (1%)
27. maj 20261.862 kr35 kr (2%)
19. maj 20261.827 kr22 kr (1%)
16. maj 20261.849 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.845 kr18 kr (1%)
14. maj 20261.827 kr9 kr (0%)
13. maj 20261.818 kr9 kr (0%)
7. maj 20261.827 kr21 kr (1%)
6. maj 20261.848 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.849 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret