Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK

LogitechTastaturerEAN: 5099206098978
Pris fra 549 krtil 1.039 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 548 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Pale Grey - ND - Tastatur - Nordisk - Grå
549 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Pale Grey - ND - Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Tastatur, kompakt tynd profil med lave taster, trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, med indbygget genopladelig batteri - op til 5 måneders batterilevetid, lysegrå, nordisk layout Vi præsenterer MX Keys Mini, et mindre, smartere og stærkere minimalistisk trådløst tastatur til de kreative. Den minimalistiske udformning sikrer en bedre ergonomi fordi dine skuldre er mere lige når du taster, og du kan placere musen tættere på tastaturet så du ikke behøver at række langt ud efter den - med andre ord er det både mere behageligt, og du får en bedre arbejdsstilling. Tasterne er formet så de passer perfekt til dine fingerspidser, og bagbelysningen tilpasser sig automatisk omgivelserne. Med den smarte diktatfunktion, mikrofonafbryderen (1) og emoji-tasterne er din arbejdsgang endnu mere strømlinet.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010493
EAN: 5099206098978
Varenr.: 2995146
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK
728 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
774 kr
Til butik
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Perfekt tastning med smarte taster (1): Skriv på taster formet efter dine fingerspidser, tale-til-tekst diktering (4), mikrofon lyddæmpning/skru-op, og Emoji-taster Mini størrelse, mægtig kraftfuld: En opsætning designet for ubesværet præcision med en minimalistisk form for et bærbart og ergonomisk tastatur, som kan rejse med dig hvor end du arbejder fra Smart belysning: De baggrundsbelyste taster på det trådløse tastatur oplyses i øjeblikket dine hænder nærmer sig, og tilpasser sig automatisk til skiftende lysforhold Flere enheder, flere operativsystemer: Tilslut det kompakte MX Keys Mini tastatur med op til 3 enheder til næsten alle operativsystemer via Bluetooth Low Energy og skift nemt mellem dem Flere computere, ét flow: Kombiner det slanke MX Keys Mini tastatur med MX Master 3 eller MX Anywhere 3 og skriv på tværs af flere stationære eller bærbare computere i et flydende workflow (1) Genopladeligt USB-C: MX Keys Mini Bluetooth tastatur holder på strømmen i op til 10 dage på en fuld opladning eller op til 5 måneder med baggrundsbelysningen slukket (3)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: 920-010493
EAN: 5099206098978
Varenr.: 5011256102
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Nordic Layout Tastatur - GEEKD.dk
829 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
969 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys Mini, lysegrå
1.039 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK549 kr588 krKøb
2CS MEGASTORE DK728 kr767 krKøb
3Dustin DK774 kr860,25 krKøb
4Geekd829 kr829 krKøb
5Ultrashop969 kr969 krKøb
6Teknikproffset DK1.039 kr1.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK i 187 dage. Laveste pris i perioden er 544 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Pale Grey - NORDISK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026549 kr45 kr (8%)
8. maj 2026594 kr45 kr (8%)
28. apr. 2026549 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026548 kr2 kr (0%)
22. feb. 2026546 kr3 kr (1%)
12. feb. 2026549 kr3 kr (1%)
30. jan. 2026546 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026549 kr3 kr (1%)
24. jan. 2026546 kr2 kr (0%)
23. jan. 2026548 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret