Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK

LogitechTastaturerEAN: 5099206098961
Pris fra 627 krtil 936 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 627 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort
627 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Graphite - Tastatur - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, kompakt tynd profil med lave taster, trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, med indbygget genopladelig batteri - op til 5 måneders batterilevetid, graphite sort, nordisk layout Vi præsenterer MX Keys Mini, et mindre, smartere og stærkere minimalistisk trådløst tastatur til de kreative. Den minimalistiske udformning sikrer en bedre ergonomi fordi dine skuldre er mere lige når du taster, og du kan placere musen tættere på tastaturet så du ikke behøver at række langt ud efter den - med andre ord er det både mere behageligt, og du får en bedre arbejdsstilling. Tasterne er formet så de passer perfekt til dine fingerspidser, og bagbelysningen tilpasser sig automatisk omgivelserne. Med den smarte diktatfunktion, mikrofonafbryderen (1) og emoji-tasterne er din arbejdsgang endnu mere strømlinet.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010492
EAN: 5099206098961
Varenr.: 2995145
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK
649 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
663 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini Trådløst tastatur - Grå
699 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Keys Mini Minimalistisk trådløst oplyst tastatur - nordisk layout
734 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Nordic Layout Tastatur - GEEKD.dk
747 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini - GRAPHITE
748 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur Logitech MX Keys Mini - trådløst, nordisk layout, grafit
769 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur Logitech MX Keys Mini - trådløst, nordisk layout, grafit
789 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Mx Keys Mini Bluetooth Tastatur - Nordisk
799,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys Mini Tastatur Ja Trådløs Nordisk (dansk/finsk/norsk/svensk)
849 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys Mini Trådløs Nordisk
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK627 kr627 krKøb
2CS MEGASTORE DK649 kr688 krKøb
3CompuMail DK663 kr663 krKøb
4Av-Cables DK699 kr699 krKøb
5Teknikproffset DK734 kr793 krKøb
6Geekd747 kr747 krKøb
7Komplett DK748 kr748 krKøb
8Boligcenter DK769 kr769 krKøb
9Vivas DK789 kr858 krKøb
10Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
11Ultrashop849 kr849 krKøb
12Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK i 181 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 748 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 627 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Logitech® | MX Keys Minimalist Wireless Illuminated Keyboard - Tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Graphite - NORDISK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026627 kr15 kr (2%)
30. maj 2026642 kr21 kr (3%)
26. maj 2026663 kr64 kr (11%)
28. apr. 2026599 kr64 kr (10%)
21. apr. 2026663 kr51 kr (8%)
20. apr. 2026612 kr51 kr (8%)
10. apr. 2026663 kr11 kr (2%)
7. apr. 2026652 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026657 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026652 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret