Gå til hovedindhold

Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk

LogitechTastaturerEAN: 5099206101494
Pris fra 804 krtil 1.061 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 803 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 804 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk
804 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk billede

Produktinformation

Logitech MX Keys Mini for Business - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth LE - QWERTY - Internationalt engelsk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010608
EAN: 5099206101494
Varenr.: 999813132
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Keys Mini for Business - Tastatur - Engelsk - Sort
873 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk
1.029 kr
Til butik
Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk billede

Produktinformation

Oplev Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur, designet til professionelle, der ønsker en kompakt og effektiv skriveoplevelse. Dette trådløse tastatur kombinerer et elegant design med avancerede funktioner, herunder baggrundsbelyste taster, der automa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206101494
Varenr.: 108811
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Keys Mini For Business Trådløs Us International
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK804 kr804 krKøb
2Proshop DK873 kr912 krKøb
3Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
4Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk

PriceData har fulgt prisen på Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 778 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 878 kr.

Den nuværende pris på 804 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Logitech MX Keys Mini for Business Tastatur Ja Trådløs Internationalt engelsk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026804 kr1 kr (0%)
22. maj 2026805 kr1 kr (0%)
7. maj 2026804 kr31 kr (4%)
24. apr. 2026835 kr6 kr (1%)
22. apr. 2026841 kr37 kr (5%)
29. mar. 2026804 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026803 kr64 kr (7%)
13. mar. 2026867 kr15 kr (2%)
11. mar. 2026882 kr50 kr (5%)
7. mar. 2026932 kr128 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret