Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206111721
Pris fra 476 krtil 1.251 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 775 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 455,3 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 476 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Anywhere 3S - Graphite - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
476 kr
Til butik
Logitech MX Anywhere 3S - Graphite - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, optisk, 6 knapper, trådløs, Bluetooth, grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006929
EAN: 5099206111721
Varenr.: 3154649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite
480,26 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Anywhere 3S - Graphite - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
497 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech MX Anywhere 3S trådløs mus (graphite)
553 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech MX Anywhere 3S, grafit, 6 knapper
-25%599 kr
Før 794 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech MX Anywhere 3S, grafit, 6 knapper
-24%619 kr
Før 814 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MX Anywhere 3S Kompakt trådløs performance-mus
637 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Anywhere 3S - Graphite - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
639 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Anywhere 3s Rf Trådløs + Bluetooth Mus
874 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - MX Anywhere 3S Compact Wireless Performance Mouse Mus - GEEKD.dk
1.251 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK476 kr515 krKøb
2CS MEGASTORE DK480,26 kr519,26 krKøb
3CompuMail DK497 kr497 krKøb
4Komplett DK553 kr553 krKøb
5Boligcenter DK599 kr599 krKøb
6Vivas DK619 kr688 krKøb
7Teknikproffset DK637 kr686 krKøb
8Ultrashop639 kr639 krKøb
9Dustin DK874 kr960,25 krKøb
10Geekd1.251 kr1.251 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite i 180 dage. Laveste pris i perioden er 455,3 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 496 kr.

Den nuværende pris på 476 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Logitech® | MX Anywhere 3S - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026476 kr6,62 kr (1%)
29. apr. 2026469,38 kr
28. apr. 2026468,75 kr
24. apr. 2026469,38 kr
22. apr. 2026469,19 kr
20. apr. 2026469,81 kr
19. apr. 2026469,19 kr
5. apr. 2026468,25 kr46,75 kr (9%)
29. mar. 2026515 kr59,7 kr (13%)
25. mar. 2026455,3 kr58,7 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret