Gå til hovedindhold

Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206112490
Pris fra 474 krtil 749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 474 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite
474 kr
Til butik
Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 2
Artikel nr.: 910-006958
EAN: 5099206112490
Varenr.: 10250666
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MX Anywhere 3S for Business - Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
480 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MX Anywhere 3S for Business Optisk Trådløs Sort
504 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech MX Anywhere 3S for Business - grafit
-3%609 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech MX Anywhere 3S for Business - grafit
-3%629 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MX Anywhere 3S for Business Optisk Trådløs Sort
649 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mx Anywhere 3s For Business Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK474 kr513 krKøb
2Proshop DK480 kr519 krKøb
3CompuMail DK504 kr504 krKøb
4Boligcenter DK609 kr609 krKøb
5Vivas DK629 kr698 krKøb
6Ultrashop649 kr649 krKøb
7Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite i 182 dage. Laveste pris i perioden er 468 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 474 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Logitech® | MX Anywhere 3S (For Business) - Mus - laser - 6 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager - Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026474 kr6 kr (1%)
22. maj 2026480 kr6 kr (1%)
14. maj 2026474 kr6 kr (1%)
13. maj 2026480 kr5 kr (1%)
9. maj 2026475 kr9 kr (2%)
2. maj 2026484 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026486 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026487 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026485 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026490 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret