Gå til hovedindhold

Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk

LogitechComputer – tilbehørLang batterilevetidHjemmekontorEAN: 5099206039414

Logitech MK270 Wireless Combo med tastatur i fuld størrelse og kompakt mus. 2.4 GHz trådløs forbindelse med 10 meters rækkevidde og lang batterilevetid. Læs mere

Pris fra 220,88 krtil 479,95 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 259,07 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220.88 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk
220,88 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK270 Combo Wireless - ND - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
239 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK270 - nordisk
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MK270 wireless Combo KB and mouse Nordic black
-26%282 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK270 - nordisk
299 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Wireless Combo Mk270 Combo Trådløs Nordisk
-0%311 kr
Før 311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tastatur + Mus Logitech Trådløs Mk270
314,69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
319 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tastatur Desktop MK270
377,44 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Mk270 Trådløs Tastatur Og Mus Sæt
389,95 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Logitech WIRELESS DESKTOP MK270 Tastatur
479,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK220,88 kr259,88 krKøb
2CompuMail DK229 kr229 krKøb
3Proshop DK239 kr278 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Teknikproffset DK282 kr341 krKøb
6Vivas DK299 kr368 krKøb
7Dustin DK311 kr397,25 krKøb
8Hertels Boresko314,69 kr314,69 krKøb
9Ultrashop319 kr319 krKøb
10RedOffice Konpap377,44 kr377,44 krKøb
11Gucca.dk389,95 kr389,95 krKøb
12Homeshop DK479,95 kr479,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Logitech MK270 Wireless Combo

Logitech

Logitech MK270 Wireless Combo med tastatur i fuld størrelse og kompakt mus. 2.4 GHz trådløs forbindelse med 10 meters rækkevidde og lang batterilevetid.

• mk270
• logitech combo
• trådløst tastatur
• trådløs mus
• tastatur mus sæt
• nordisk layout
• mediekontroller
• Hjemmekontor
• Lang batterilevetid

Beskrivelse

Logitech MK270 Wireless Combo er et pålideligt trådløst tastatur og mus-sæt, der kombinerer komfort og funktionalitet. Tastaturet i fuld størrelse har numerisk tastatur, mediekontroller og nordisk layout, mens den kompakte mus passer til både højre- og venstrehåndede brugere. Den trådløse 2.4 GHz forbindelse giver stabil præstation med op til 10 meters rækkevidde. Med op til 36 måneders batterilevetid for tastaturet og 12 måneder for musen, samt den lille USB-modtager, er dette sættet ideelt til både hjemme og kontor.

Specifikationer

layout:Nordisk
mus_vægt:50 gram
funktioner:væskeafvisende design
rækkevidde:10 meter
kompatibilitet:Windows Vista/XP/7/8
mus_opløsning:1000 dpi
tastatur_vægt:481 gram
mediekontroller:8 stk
mus_dimensioner:6 x 9.9 x 3.9 cm
batterilevetid_mus:12 måneder
tastatur_dimensioner:44.1 x 14.9 x 1.8 cm
forbindelsesteknologi:2.4 GHz trådløs
batterilevetid_tastatur:36 måneder

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor lang rækkevidde har det trådløse sæt?

MK270 har en trådløs rækkevidde på op til 10 meter med stabil 2.4 GHz forbindelse.

Hvor længe holder batterierne?

Tastaturet holder op til 36 måneder, mens musen holder op til 12 måneder ved normal brug.

Er tastaturet væskeafvisende?

Ja, tastaturet har væskeafvisende design, der kan håndtere op til 60 ml væskespild.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 220,88 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Logitech® | MK270 Wireless Combo - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026220,88 kr2,22 kr (1%)
29. maj 2026223,1 kr1,91 kr (1%)
24. maj 2026225,01 kr1,79 kr (1%)
20. maj 2026226,8 kr
17. maj 2026225,98 kr8,02 kr (3%)
23. apr. 2026234 kr5 kr (2%)
28. feb. 2026229 kr3 kr (1%)
18. feb. 2026232 kr3 kr (1%)
22. jan. 2026229 kr2 kr (1%)
21. jan. 2026231 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret