Gå til hovedindhold

Logitech M90, Corded mouse, Black

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206021877
Pris fra 49 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31,74 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech M90, Corded mouse, Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech Mouse M90 USB Optisk
49 kr
Til butik
Logitech Mouse M90 USB Optisk billede

Produktinformation

Logitech Mouse M90 USB Optisk Logitech Mouse M90 - USB - Optisk - 1000 dpi- 129.6 g- Windows

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Logitech produkter
EAN: 5099206021877
Varenr.: 910-001794
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech M90 Optisk Kabling
65 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M90 Usb-a Mus
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M90, Corded mouse, Black
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech M90, Corded mouse, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech M90, Corded mouse, Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk49 kr49 krKøb
2CompuMail DK65 kr65 krKøb
3Dustin DK81 kr167,25 krKøb
4Ultrashop89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech M90, Corded mouse, Black

PriceData har fulgt prisen på Logitech M90, Corded mouse, Black i 117 dage. Laveste pris i perioden er 31,74 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 54% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Logitech M90, Corded mouse, Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Logitech M90, Corded mouse, Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202649 kr17,26 kr (54%)
6. maj 202631,74 kr17,26 kr (35%)
7. feb. 202649 kr13 kr (21%)
6. feb. 202662 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret