Gå til hovedindhold

Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206065086
Pris fra 314 krtil 595,65 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 281,65 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 299 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)
314 kr
Til butik
Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus & Pegeenheder
Farve: 1
Artikel nr.: 910-004791
EAN: 5099206065086
Varenr.: 1866808
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech M720 Triathlon - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort
314 kr
Til butik
Logitech M720 Triathlon - Mus - Optisk - 7 knapper - Sort billede

Produktinformation

Mus, optisk sensor, 7 knapper, trådløs - 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, op til 24 måneders batterilevetid, trådløs modtager (USB), kan bruges til højrehåndede, sort Bygget med holdbarhed, bevægelighed og komfort for øje. M720 Triathlon Mouse er perfekt til brug med flere enheder. Skift hurtigt mellem 3 computere med Easy-Switch-teknologi. Denne mellemstore mus er designet til at ligge behageligt under din hånd. Den har også lynhurtig scrolning og 24 måneders batterilevetid.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-004791
EAN: 5099206065086
Varenr.: 2573073
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech M720 Triathlon Optisk Trådløs Sort
318 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
M720 Triathlon Trådløs Mus Kontor 8 Buttons Sort
-47%387 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus Logitech M720 Triathlon - optisk, sort
-3%389 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus Logitech M720 Triathlon - optisk, sort
-2%409 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech M720 Triathlon Optisk Trådløs Sort
439 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LOGITECH Logitech Trådløs Mus M720 Triathlon 910-004791 Modsvarer: N/A
489 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech M720 Triathlon Wireless Mouse
527 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech M720 Triathlon Wireless Rf Trådløs + Bluetooth Mus
549 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Logitech M720 Triathlon
595,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
2Proshop DK314 kr353 krKøb
3CompuMail DK318 kr318 krKøb
4Teknikproffset DK387 kr436 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr478 krKøb
7Ultrashop439 kr439 krKøb
8InkClub DK489 kr489 krKøb
9Tonerland.dk527 kr527 krKøb
10Dustin DK549 kr635,25 krKøb
11RedOffice Konpap595,65 kr595,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB)

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Logitech® | M720 Triathlon - Mus - højrehåndet - optisk - 7 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. mar. 2026314 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026313 kr14 kr (5%)
9. mar. 2026299 kr32 kr (10%)
4. mar. 2026331 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026334 kr9 kr (3%)
6. feb. 2026343 kr29 kr (9%)
22. jan. 2026314 kr3 kr (1%)
21. jan. 2026311 kr3 kr (1%)
20. jan. 2026314 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026313 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret