Gå til hovedindhold

Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business

LogitechKablerEAN: 5099206097513
Pris fra 83 krtil 156 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Bolt USB-A Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus
83 kr
Til butik
Logitech Bolt USB-A Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus billede

Produktinformation

Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 956-000008
EAN: 5099206097513
Varenr.: 998893116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Bolt USB receiver - Sort
86 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Bolt USB modtager
94 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business
109 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Bolt USB-A Receiver Trådløs modtager til tastatur og mus
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Logi Bolt Usb-a Receiver/dongle
124 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech BOLT USB-modtager
156 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2Proshop DK86 kr125 krKøb
3Komplett DK94 kr94 krKøb
4CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Dustin DK124 kr210,25 krKøb
7Teknikproffset DK156 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business

PriceData har fulgt prisen på Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business i 181 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Logitech Logi Bolt - Trådløs mus / tastatur modtager - USB - for MX Keys Combo for Business de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202683 kr1 kr (1%)
8. maj 202684 kr2 kr (2%)
7. maj 202682 kr2 kr (2%)
1. maj 202684 kr2 kr (2%)
27. apr. 202682 kr4 kr (5%)
25. apr. 202678 kr6 kr (7%)
24. apr. 202684 kr6 kr (8%)
22. apr. 202678 kr6 kr (7%)
21. apr. 202684 kr6 kr (8%)
25. feb. 202678 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret