Gå til hovedindhold

Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206046856
Pris fra 152 krtil 249 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet US International
152 kr
Til butik
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech Corded K280e - Tastatur - USB - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-005217
EAN: 5099206046856
Varenr.: 988694677
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Corded K280e - Tastatur - USB - US International
159 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech K280e Corded Keyboard Usb Black (us) #nl
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech K280e Corded Keyboard Usb Black (us) #nl billede

Produktinformation

Solid konstruktion der sikrer længere holdbarhed og giver mulighed for langvarig brug Behagelig håndledsstøtte i fuld størrelse Tastaturet er beskyttet selvom der spildes kaffe eller lignende så du ikke mister dine penge Det smagfulde design er med til at skabe et pænt arbejdsmiljø som medarbejderne vil nyde Taster med lav profil der har bløde og næsten lydløse anslag Taster der er designet til at kunne holde til 10 millioner anslag Tastaturlayout i fuld størrelse med genvejstaster Tasterne har en blød overflade i høj kvalitet og en belægning der beskytter mod ultraviolet lys Ben der kan slås ud Angiver tastetilstanden rent visuelt - caps, scroll og num lock Virker så snart den er tilsluttet USB-porten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: 920-005217
EAN: 5099206046856
Varenr.: 5011252785
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
162 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Corded K280e Tastatur Kablet US International
219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med kabel Logitech K280e til Business (sort)
-8%229 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med kabel Logitech K280e til Business (sort)
-7%249 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK152 kr152 krKøb
2CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
3Dustin DK161 kr247,25 krKøb
4Proshop DK162 kr201 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6Boligcenter DK229 kr229 krKøb
7Vivas DK249 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 152 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Logitech K280e Corded Keyboard - US - Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026152 kr7 kr (5%)
22. maj 2026145 kr12 kr (9%)
10. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026133 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026134 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026133 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026134 kr4 kr (3%)
15. mar. 2026138 kr4 kr (3%)
12. feb. 2026134 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret