Gå til hovedindhold

Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total)

LogitechHøjttalereEAN: 5099206023536
Pris fra 1.924 krtil 3.640 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.716 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.888 kr 29. maj

Sammenlign priser på Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total) og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1924 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Z-906 5.1-kanal Højttalersystem
1.924 kr
Til butik
Logitech Z-906 5.1-kanal Højttalersystem billede

Produktinformation

Logitech Z-906 - Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 watt (Total)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 980-000468
EAN: 5099206023536
Varenr.: 27611
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total)
1.973 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Z906 - 5.1 Kanal - Sort
2.092 kr
Til butik
Logitech Z906 - 5.1 Kanal - Sort billede

Produktinformation

Højttalersystem, til hjemmebiograf, 5.1-kanal, 500 Watt (Total) sort (Væg beslag medfølger ikke, se tilbehør !) Logitech Surround Sound Speaker System Z906 - hør alle detaljerne, overalt omkring dig - i biografkvalitet. Med 500 watts tordnende lyd bliver en helt almindelig aften til en premiereaften. THX-godkendelsen betyder at du får kvalitet, du kan stole på, og den indbyggede digitale afkodning af 5.1-lydspor vil få dig til at føle dig omsluttet af lyd, når du ser dine yndlingsfilm - du kan høre alle detaljerne i Dolby Digital- eller DTS-lydsporene i surroundlyd.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hoejttalere PC
Artikel nr.: 980-000468
EAN: 5099206023536
Varenr.: 2253103
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech Surround Sound Speaker Z906 Højttaler - GEEKD.dk
2.122 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Logitech Z-906, 5.1 THX Certified Speakersystem
2.269 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtalersæt 5.1 Logitech Z906 surround sound
-8%2.399 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtalersæt 5.1 Logitech Z906 surround sound
-8%2.419 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Z-906 5.1-kanal Højttalersystem
2.619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Z-906
-0%2.936 kr
Før 2.936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech SPEAKERS 5.1 Z906
-12%3.640 kr
Før 4.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.924 kr1.924 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.973 kr1.973 krKøb
3Proshop DK2.092 kr2.092 krKøb
4Geekd2.122 kr2.122 krKøb
5Tonerland.dk2.269 kr2.269 krKøb
6Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
7Vivas DK2.419 kr2.588 krKøb
8Ultrashop2.619 kr2.619 krKøb
9Dustin DK2.936 kr3.022,25 krKøb
10Teknikproffset DK3.640 kr3.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total)

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.791 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 2.126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.024 kr.

Den nuværende pris på 1.924 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Logitech® | Højttalersystem - til hjemmebiograf - 5.1-kanal - 500 Watt (Total) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.924 kr36 kr (2%)
29. maj 20261.888 kr82 kr (4%)
13. maj 20261.970 kr40 kr (2%)
9. maj 20262.010 kr40 kr (2%)
8. maj 20261.970 kr98 kr (5%)
7. maj 20262.068 kr43 kr (2%)
6. maj 20262.025 kr32 kr (2%)
5. maj 20262.057 kr32 kr (2%)
2. maj 20262.025 kr43 kr (2%)
26. apr. 20262.068 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret