Gå til hovedindhold

Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4

LogitechPædagogisk legetøjEAN: 5099206082793
Pris fra 1.849 krtil 3.339,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.490,95 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1849 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4
-5%1.849 kr
Før 1.953 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 billede

Produktinformation

Rat og pedalsæt, kabling, til PC og Sony PlayStation 4 & PlayStation 5 Logitech G923 er et højtydende racerrat der revolutionerer e-racing-oplevelsen. G923 understøtter TRUEFORCE - næste generations force feedback der sammen med eksisterende gamingteknologi sikrer et højere niveau af realisme. Føl stemplerne arbejde, grus der knuses, og hvert gearskift, drift og hårnålesving som aldrig før.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: 941-000149
EAN: 5099206082793
Varenr.: 2871156
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 4
1.926 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G923 - Rat og pedalsæt - kabling - for PC/ Playstation 4/ Playstation 5
2.033 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 5 og ps4 Rat/Pedal - GEEKD.dk
2.184 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rat og pedalsæt Logitech G923 til PC og PlayStation 4/5
-4%2.299 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G923 Driving Force Racing PS4/PS5/PC
2.300 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rat og pedalsæt Logitech G923 til PC og PlayStation 4/5
-4%2.319 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 4
2.629 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G923-racerratt og pedaler til PS5, PS4 og PC – USB
2.876 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G923 - Trueforce Rat Og Pedaler Til Ps5, Ps4 Og Pc
3.339,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.849 kr1.849 krKøb
2CompuMail DK1.926 kr1.926 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.033 kr2.033 krKøb
4Geekd2.184 kr2.184 krKøb
5Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
6Komplett DK2.300 kr2.300 krKøb
7Vivas DK2.319 kr2.388 krKøb
8Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb
9Teknikproffset DK2.876 kr2.945 krKøb
10Gucca.dk3.339,95 kr3.339,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4

PriceData har fulgt prisen på Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.022 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.953 kr.

Den nuværende pris på 1.849 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals - PS5/PS4 & PC - Wired Steering wheel & Pedal set - Sony PlayStation 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.849 kr89 kr (5%)
14. maj 20261.938 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.936 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.938 kr26 kr (1%)
29. apr. 20261.964 kr45 kr (2%)
28. apr. 20262.009 kr12 kr (1%)
27. apr. 20262.021 kr12 kr (1%)
26. apr. 20262.009 kr12 kr (1%)
25. apr. 20262.021 kr20 kr (1%)
23. apr. 20262.001 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret