Gå til hovedindhold

Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk

LogitechMusemåtterEAN: 5099206104310
Pris fra 211 krtil 333 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 209 kr 25. maj

Sammenlign priser på Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 211 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G840 Musemåtte
211 kr
Til butik
Logitech G G840 Musemåtte billede

Produktinformation

Logitech G G840 - Musemåtte - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 943-000778
EAN: 5099206104310
Varenr.: 1000784502
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G840 - Musemåtte - Sort
213,75 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G840 XL Cloth Gaming Musemåtte
219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G840 XL Gaming Mousepad
239 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G840 XL musemåtte i stof til gaming
252 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Musemåtte til gaming Logitech G G840 - sort, 90 × 40 cm
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Musemåtte til gaming Logitech G G840 - sort, 90 × 40 cm
-15%279 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G840 Musemåtte
299 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G840 - Gaming Musemåtte Xl - 40x90 Cm
319,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G840 Xl
324 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk
333 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK211 kr211 krKøb
2CS MEGASTORE DK213,75 kr252,75 krKøb
3Komplett DK219 kr219 krKøb
4Proshop DK239 kr278 krKøb
5Teknikproffset DK252 kr311 krKøb
6Boligcenter DK259 kr259 krKøb
7Vivas DK279 kr348 krKøb
8Ultrashop299 kr299 krKøb
9Gucca.dk319,95 kr319,95 krKøb
10Dustin DK324 kr410,25 krKøb
11Geekd333 kr333 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 209 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 211 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Logitech - G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad Musemåtte - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026211 kr2,75 kr (1%)
30. maj 2026213,75 kr4,75 kr (2%)
25. maj 2026209 kr4,75 kr (2%)
17. maj 2026213,75 kr3,25 kr (1%)
16. maj 2026217 kr8 kr (4%)
14. maj 2026209 kr8 kr (4%)
9. maj 2026217 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026219 kr10 kr (5%)
17. apr. 2026209 kr43 kr (17%)
15. apr. 2026252 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret