Gå til hovedindhold

Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå

LogitechElektronikEAN: 5099206097483
Pris fra 384 krtil 846 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 24. maj

Sammenlign priser på Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 384 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå
384 kr
Til butik
Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 981-001062
EAN: 5099206097483
Varenr.: 7501412
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Blue
394 kr
Til butik
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset - Blue billede

Produktinformation

Gaming headset, fuld størrelse, trådløs LIGHTSPEED & Bluetooth (adapter kræves), høretelefons frekvens område 20 - 20000 Hz, lydfølsomhed 83.1 dB, mikrofons frekvens 100 - 80000 Hz, indbygget mikrofon, USB A LIGHTSPEED adapter, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 981-001062
EAN: 5099206097483
Varenr.: 2988485
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G435 Lightspeed Trådløs Gaming Headset - Blå - GEEKD.dk
529 kr
Til butik
Logitech - G435 Lightspeed Trådløs Gaming Headset - Blå - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til trådløs gaming med god samvittighed? 🎮 Det perfekte headset for spillere, der vil have performance uden at gå på kompromis med miljøet. Logitech G435 kombinerer LIGHTSPEED gaming-teknologi med bæredygtige materialer, så du kan fokusere 100% på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Trådløst Headset
EAN: 5099206097483
Varenr.: 42225795301613
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Lightspeed G435 Trådløs Høretelefoner Blå Pink Lilla
632 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G435 - Lightspeed Gaming Headset - Blå Lilla
739,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Lightspeed G435 Trådløs Høretelefoner Blå Pink Lilla
819 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G435 Lightspeed trådløst gaming-headset - blå
846 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK384 kr423 krKøb
2Proshop DK394 kr433 krKøb
3Geekd529 kr529 krKøb
4CompuMail DK632 kr632 krKøb
5Gucca.dk739,95 kr739,95 krKøb
6Ultrashop819 kr819 krKøb
7Teknikproffset DK846 kr895 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 332,13 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 375 kr.

Den nuværende pris på 384 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Logitech® | G435 LIGHTSPEED - Headset - fuld størrelse - 2,4 GHz - trådløs - USB - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026384 kr6 kr (2%)
25. maj 2026378 kr1 kr (0%)
24. maj 2026377 kr1 kr (0%)
17. maj 2026378 kr2 kr (1%)
16. maj 2026380 kr2 kr (1%)
14. maj 2026378 kr1 kr (0%)
13. maj 2026379 kr1 kr (0%)
9. maj 2026378 kr1 kr (0%)
8. maj 2026377 kr3 kr (1%)
7. maj 2026380 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret