Gå til hovedindhold

Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206077836
Pris fra 229 krtil 499 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G305 Lightspeed Trådløs Gamingmus (sort)
-17%229 kr
Før 277 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G305 Lightspeed Trådløs Gamingmus (sort) billede

Produktinformation

Logitech G305 Lightspeed Trådløs Gamingmus (sort) - USB, 12000 DPI, trådløs, 6 programmerbare knapper, HERO-sensor, optisk gaming - Spiludstyr Gamingmus

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 910-005283
EAN: 5099206077836
Varenr.: 1010249
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G305 Optisk Trådløs Sort
254 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G305 Trådløs Gaming Mus - Sort
-28%259,95 kr
Før 359,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort
276 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G305 LIGHTSPEED - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort
277 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G305 Lightspeed trådløs optisk mus med 6 knapper, sort
-39%286 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs gamingmus Logitech G305 - optisk, sort
-21%309 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs gamingmus Logitech G305 - optisk, sort
-20%329 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Logitech G 305 Lightspeed Trådløs gamingmus
339 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G305 Optisk Trådløs Sort
349 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G305 Wireless Gaming mus Sort - GEEKD.dk
395 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G305 Rf Trådløst Mus
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK229 kr229 krKøb
2CompuMail DK254 kr254 krKøb
3Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK276 kr315 krKøb
5Proshop DK277 kr316 krKøb
6Teknikproffset DK286 kr335 krKøb
7Boligcenter DK309 kr309 krKøb
8Vivas DK329 kr398 krKøb
9Av-Cables DK339 kr339 krKøb
10Ultrashop349 kr349 krKøb
11Geekd395 kr395 krKøb
12Dustin DK499 kr585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 268 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Logitech® | G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - LIGHTSPEED - trådløs modtager (USB) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026229 kr25 kr (10%)
27. maj 2026254 kr9 kr (3%)
22. maj 2026263 kr12 kr (5%)
20. maj 2026251 kr3 kr (1%)
19. maj 2026254 kr3 kr (1%)
18. maj 2026257 kr6 kr (2%)
16. maj 2026263 kr9 kr (4%)
15. maj 2026254 kr3 kr (1%)
14. maj 2026257 kr3 kr (1%)
13. maj 2026260 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret