Gå til hovedindhold

Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206065970
Pris fra 320 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 312 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Prodigy G213 Tastatur 16,8 millioner farver Kablet US International
320 kr
Til butik
Logitech Prodigy G213 Tastatur 16,8 millioner farver Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech Prodigy G213 - Tastatur - bagbelyst - USB - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-008093
EAN: 5099206065970
Varenr.: 991685130
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Prodigy G213 - Tastatur - bagbelyst - USB - US International
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Prodigy G213 Tastatur 16,8 millioner farver Kablet US International
419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming tastatur Logitech G G213 Prodigy - fuld størrelse, RGB
-2%459 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming tastatur Logitech G G213 Prodigy - fuld størrelse, RGB
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK320 kr320 krKøb
2CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb
5Boligcenter DK459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 433 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026320 kr5 kr (2%)
7. maj 2026325 kr5 kr (2%)
29. apr. 2026320 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026314 kr6 kr (2%)
22. apr. 2026320 kr8 kr (3%)
9. apr. 2026312 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026313 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026312 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026313 kr14 kr (4%)
12. feb. 2026327 kr23 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret