Gå til hovedindhold

Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

LogitechComputer – tilbehørEAN: 5099206089167
Pris fra 149 krtil 299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC Optisk Kabling Sort
149 kr
Til butik
Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC Optisk Kabling Sort billede

Produktinformation

Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-005796
EAN: 5099206089167
Varenr.: 995844608
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys
155 kr
Til butik
Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor, 6 programmerbare knapper, 100 - 8000 dpi, USB, RGB baggrundsbelyst med 16.8 mio farver, sort G203 LIGHTSYNC er klar til at spille med en 8.000 DPI-sensor der er udviklet specielt til computerspil og programmerbare LIGHTSYNC RGB-farver. Sensoren der er udviklet specielt til computerspil reagerer nøjagtigt på dine bevægelser, og du kan hurtigt skifte mellem op til 5 DPI-indstillinger. Med det klassiske design med 6 knapper er du mere end klar til gaming, og du kan tilpasse mange funktioner med de programmerbare knapper.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-005796
EAN: 5099206089167
Varenr.: 2852905
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Logitech G203 LIGHTSYNC, optisk, kablet, sort
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus Logitech G203 LIGHTSYNC, optisk, kablet, sort billede

Produktinformation

Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC - Mus - optisk - 6 knapper - kablet - USB - sortFå mest muligt ud af din spilletid med G203 - en gaming-mus i en række forskellige levende farver. Med LIGHTSYNC-teknologi, en sensor i gamingkvalitet og et klassisk design med 6 knapper bringer du lys både i dit spil og på dit skrivebord.KLAR TIL GAMINGFå mest muligt ud af din spilletid med en G203-gamingmus, som findes i forskellige livlige farver. LIGHTSYNC-teknologi, en sensor i gamingkvalitet og et klassisk 6-knap-design lyser op i dit spil og på dit skrivebordGAMINGSENSORAvancerede funktioner kræver Logitech G HUB-software. Download gratis på LogitechG.com/downloads. Få præcis markørsporing og hurtig reaktion takket være en hurtig gamingsensor. Med justerbar følsomhed fra 200-8.000 DPI kan du vælge det rigtige niveau, der passer til dit spil. Brug Logitech G HUB-software til at programmere op til 5 forudindstillingerGODT OG GENNEMPRØVET DESIGNDet klassiske design med 6 knapper giver både komfort og selvtillid, så du kan udforske, kaste spells og spille lige som du ønsker. Brug Logitech G HUB-software til at tildele kommandoer i spillet, systemindstillinger eller tastekombinationer til at forenkle dit gameplayOPTIMERET KNAPSPÆNDINGDe primære venstre og højre knapper har et særligt Logitech G metalfjedersystem med spænding i knapperne, hvilket giver en meget præcis og konsekvent oplevelse – klik efter klikLOGITECH G HUB-GAMINGSOFTWAREAvancerede funktioner kræver Logitech G HUB-software. Download gratis på LogitechG.com/downloads. G203 er designet til at kunne bruges i alle systemer, men hvis du har brug for at kunne fintune indstillinger, kan du gratis downloade tilpasningssoftware som er nemt at bruge og konfigurere. Logitech G HUB-software er en komplet tilpasningspakke, der giver dig mulighed for at tilpasse belysning, følsomhed og knapkommandoer på din G203-musKnapti...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.16g
EAN: 5099206089167
Varenr.: 1813945
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G203 LIGHTSYNC Gaming mus sort - GEEKD.dk
-7%189 kr
Før 204 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Logitech G203 LIGHTSYNC, optisk, kablet, sort
-13%209 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Gaming Mouse G203 LIGHTSYNC Optisk Kabling Sort
219 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G203 - Lightsync Gaming Mus - Sort
249,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G203 Lightsync Gamingmus (sort)
259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Gaming G203 Lightsync Usb-a Mus
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK149 kr149 krKøb
2Proshop DK155 kr194 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Geekd189 kr189 krKøb
5Vivas DK209 kr278 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb
7Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
8Komplett DK259 kr259 krKøb
9Dustin DK299 kr385,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys

PriceData har fulgt prisen på Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys i 182 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Logitech G203 LIGHTSYNC - Black - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Sort med RGB lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026149 kr6 kr (4%)
22. maj 2026155 kr6 kr (4%)
21. maj 2026149 kr3 kr (2%)
16. maj 2026152 kr3 kr (2%)
14. maj 2026149 kr3 kr (2%)
13. maj 2026152 kr3 kr (2%)
8. maj 2026149 kr7 kr (4%)
7. maj 2026156 kr7 kr (5%)
30. apr. 2026149 kr4 kr (3%)
29. apr. 2026153 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret