Gå til hovedindhold

Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206086418
Pris fra 709 krtil 1.139 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 430 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 708 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G PRO (2019) Mechanical Gaming Keyboard - ND - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
709 kr
Til butik
Logitech G PRO (2019) Mechanical Gaming Keyboard - ND - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med Logitech GX Blue Clicky knapper, TKL (tenkeyless) kompakt, RGB baggrundsbelyst med 16.8 mio farver, programmerbar taster, USB tilslutning, 100% anti-ghosting fuld n-key rollover, nordisk layout

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-009391
EAN: 5099206086418
Varenr.: 2804239
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort
752 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G Pro Gaming Tastatur (sort)
810 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard Ledningsført Logitech Gx Blue Nordisk
999 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G PRO mekanisk gamingtastatur - SORT - USB - NORDISK
1.003 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G Pro Mechanical Gaming Tastatur Mekanisk RGB Kabling Pan Nordic
1.027 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech G PRO Mechanical Gaming Keyboard - BLACK - USB - NORDIC Tastatur - GEEKD.dk
1.049 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G PRO Mechanical Gaming
1.139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK709 kr748 krKøb
2CS MEGASTORE DK752 kr791 krKøb
3Komplett DK810 kr810 krKøb
4Dustin DK999 kr1.085,25 krKøb
5Teknikproffset DK1.003 kr1.062 krKøb
6CompuMail DK1.027 kr1.027 krKøb
7Geekd1.049 kr1.049 krKøb
8Ultrashop1.139 kr1.139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort i 187 dage. Laveste pris i perioden er 649 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 791 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 755 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Logitech® | G Pro Mechanical Gaming Keyboard - Tastatur - bagbelyst - USB - Pan Nordic - tastkontakt: GX Blue Clicky - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026709 kr44 kr (6%)
8. maj 2026753 kr2 kr (0%)
7. maj 2026755 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026761 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026762 kr6 kr (1%)
13. apr. 2026756 kr7 kr (1%)
11. apr. 2026763 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026764 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026770 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026769 kr61 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret