Gå til hovedindhold

Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206097926
Pris fra 477 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 463 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 477 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet US International
477 kr
Til butik
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech G G413 SE - Tastatur - bagbelyst - USB - QWERTY - US International - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-010437
EAN: 5099206097926
Varenr.: 999850885
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort
599 kr
Til butik
Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Gaming tastatur med Logitech Romer-G tactile knapper, hvidt baggrundsbelyst, programmerbar taster, USB tilslutning, 6 key anti-ghosting & n-key rollover, PBT keycaps, carbon / kulsort, Qwerty US layout Mød G413 SE - et tastatur i fuld størrelse til dig, der har brug for ydeevne i spil. Med taktile mekaniske kontakter, 6 samtidige taster anti-ghosting og slidstærke PBT-taster har den de funktioner i gaming-klasse og den pålidelige holdbarhed, der er nødvendig for at konkurrere.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-010437
EAN: 5099206097926
Varenr.: 3074444
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet US International
619 kr
Til butik
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech G G413 SE Tastatur - Mekanisk Hvid Kabling - US International Oplev præcision og komfort med Logitech G G413 SE, et mekanisk gamingtastatur designet til ambitiøse spillere. Det kommer med kvalitets mekaniske taster, der giver en responsiv fornemm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206097926
Varenr.: 80676
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mekanisk gaming-tastatur Logitech G413 SE (fuld størrelse)
-1%669 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mekanisk gaming-tastatur Logitech G413 SE (fuld størrelse)
-1%689 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK477 kr477 krKøb
2Proshop DK599 kr638 krKøb
3Ultrashop619 kr619 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Vivas DK689 kr768 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 443 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 477 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Logitech G413 SE - US - Gaming Tastatur - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026477 kr2 kr (0%)
28. maj 2026475 kr1 kr (0%)
25. maj 2026474 kr10 kr (2%)
13. maj 2026484 kr9 kr (2%)
9. maj 2026475 kr3 kr (1%)
8. maj 2026472 kr1 kr (0%)
7. maj 2026473 kr1 kr (0%)
3. maj 2026472 kr12 kr (2%)
1. maj 2026484 kr21 kr (5%)
30. apr. 2026463 kr27 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret