Gå til hovedindhold

Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206111615
Pris fra 288 krtil 449,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 161,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Ergo Series ERGO M575S Grå Styrebold
288 kr
Til butik
Logitech Ergo Series ERGO M575S Grå Styrebold billede

Produktinformation

Logitech Ergo Series ERGO M575S - Styrebold - ergonomisk - optisk - 5 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Logitech Logi Bolt USB-modtager - off white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-007030
EAN: 5099206111615
Varenr.: 1002503458
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid
332 kr
Til butik
Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Trådløs trackball (ergonomisk) mus, kablet tilslutning: USB-A, trådløs teknologi: Logi BOLT 2.4 GHz og Bluetooth LE, Rækkevidde op til: 10m, batteri: AA, batterilevetid (op til): 18 måneder, optisk sensor 400 - 2000 dpi (med justerbar dpi knap), scroll hjul, kan bruges af højrehåndet, kompatibilitet: Windows / MacOS, hvid - Arbejd i din komfortzone med Ergo M575S trådløs trackball, godkendt af ergonomer pga. 25 % mindre muskelbelastning i underarmen. Flyt markøren med jævn og præcis tommelfngerstyring, mens et formgivet ergonomisk design holder din hånd afslappet og underarmen i en mere naturlig stilling. Nu med stille klik.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-007030
EAN: 5099206111615
Varenr.: 3290710
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Ergo Series ERGO M575S Grå Styrebold
399 kr
Til butik
Logitech Ergo Series ERGO M575S Grå Styrebold billede

Produktinformation

Logitech Ergo Series ERGO M575S Gr Styrebold Oplev en ny måde at navigere på med Logitech Ergo Series ERGO M575S Gr Styrebold. Denne ergonomisk designede styrebold giver dig ultimativ kontrol og komfort, uanset hvor du arbejder. Med et unikt, vertikalt de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206111615
Varenr.: 76521
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mus med trackball Logitech - højrehåndet, Bluetooth, 2.000 DPI, hvid
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mus med trackball Logitech - højrehåndet, Bluetooth, 2.000 DPI, hvid
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Ergo M575s Wireless Trackball
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK288 kr288 krKøb
2Proshop DK332 kr371 krKøb
3Ultrashop399 kr399 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr528 krKøb
6Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Logitech Ergo M575S - Off-White - Ergonomisk mus - Optisk - 5 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026288 kr9 kr (3%)
24. maj 2026279 kr9 kr (3%)
24. mar. 2026288 kr19 kr (7%)
9. mar. 2026269 kr24 kr (8%)
8. mar. 2026293 kr12 kr (4%)
19. feb. 2026305 kr21 kr (6%)
18. feb. 2026326 kr21 kr (7%)
6. feb. 2026305 kr21 kr (6%)
5. feb. 2026326 kr21 kr (7%)
24. jan. 2026305 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret