Gå til hovedindhold

Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite

LogitechEAN: 5099206123021
Pris fra 1.857 krtil 2.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.209 kr 28. maj

Sammenlign priser på Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1857 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet US International
1.857 kr
Til butik
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet US International billede

Produktinformation

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - US International - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012833
EAN: 5099206123021
Varenr.: 1002248912
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Combo Touch for iPad Pro 13" (M4) - Graphite - Tastatur & Folio sæt - Amerikansk engelsk - Grå
1.885 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logitech Combo Touch tastatur og folio-cover med trackpad - QWERTY US International - grafit - til iPad Pro 13″ (M4)
-16%2.099 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech Combo Touch tastatur og folio-cover med trackpad - QWERTY US International - grafit - til iPad Pro 13″ (M4) billede

Produktinformation

Logitech Combo Touch - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - US International - grafit - for Apple 13-inch iPad Pro (M4)Mød tastaturet, der er mere alsidig end nogensinde. Du kan skrive, se visninger, tegne og læse med iPad Pro - samtidig med at for- og bagsiden og hjørnerne holdes fast og beskyttes.GenereltBagbelyst: JaBeskyttelse: RidsebeskyttelseslidresistentbagbeskyttelsefrontbeskyttlsehjørnebeskyttelseBredde: 28.6 cmDybde: 22.75 cmEnhedstype: Tastatur og folio-kasseFunktion for genvejstast: Volumenklarhedstartskærmscreenshotbagbelysningskontroldiktatmediekontrollermå ikke forstyrresGrænseflade: Apple Smart connectorHøjde: 1.35 cmIndbyggede enheder: TrackpadPlacering og layout: QWERTY US InternationalTastaturteknologi: SaksType: Aftageligt tastaturVægt: 660 gBæretaskeEgenskaber: Indstillelig kickstandport- og kontroladgangApple-blyantholderDiverseFarve: GrafitProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple 13-inch iPad Pro (M4)...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.1g
EAN: 5099206123021
Varenr.: 2069667
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Combo Touch tastatur og folio-cover med trackpad - QWERTY US International - grafit - til iPad Pro 13″ (M4)
-16%2.119 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Combo Touch Tastatur og folio-kasse Saks Ja Kablet US International
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.857 kr1.857 krKøb
2Proshop DK1.885 kr1.885 krKøb
3Boligcenter DK2.099 kr2.099 krKøb
4Vivas DK2.119 kr2.188 krKøb
5Ultrashop2.219 kr2.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite

PriceData har fulgt prisen på Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite i 110 dage. Laveste pris i perioden er 1.209 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.930 kr.

Den nuværende pris på 1.857 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Logitech Combo Touch - tastaturetui med trackpad til iPad (13"), Smart Connector, QWERTY US International - Graphite de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.857 kr648 kr (54%)
28. maj 20261.209 kr657 kr (35%)
27. maj 20261.866 kr9 kr (0%)
25. maj 20261.875 kr25 kr (1%)
24. maj 20261.850 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.858 kr9 kr (0%)
22. maj 20261.867 kr12 kr (1%)
21. maj 20261.879 kr25 kr (1%)
20. maj 20261.854 kr9 kr (0%)
19. maj 20261.863 kr9 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret